تبلیغات
siteecodee
سئو یا search engine optimization که به طور مخفف SEO نامیده می‌شود، راهکارهایی برای بهینه سازی سایت است تا وب سایت شما در میان نتایج موتورهای جستجو نمایش داده شود. نمایش سایت در صفحات اول موتورهای جستجو، بازدید از سایت را افزایش داده و مشتری‌های شما را افزایش می‌دهد.آموزش سئو به شما کمک می‌کند تا سایت تان را به صورت قابل‌ قبول، بهینه کنید. با فراگیر شدن کسب و کارهای مبتنی بر اینترنت، اهمیت و تاثیر رتبه وب سایت در موتورهای جستجو بر روی موفقیت و پیشرفت کسب و کارها بیشتر شده است. برای بهتر شدن رتبه وب سایت خود، کافی است با مباحث آموزش سئو آشنا شوید تا زمینه‌های بالاتر رفتن رتبه سایتتان را در گوگل فراهم کنید و به نمایش وب سایتتان در صفحه اول گوگل، نزدیک و نزدیک‌تر شوید.

چرا آموزش بهینه سازی سایت اهمیت دارد؟
با فراگیرشدن فضای مجازی و استفاده از اینترنت برای رونق کسب و کارها، اغلب کسب و کارها به فکر داشتن سایت و وبلاگ افتاده اند تا مشتریان خود را افزایش دهند و وفاداری آن‌ها را بیشتر کنند. رقابت میان کسب و کارها در عملکرد وب سایت ها نیز تاثیر گذاشته است و رقابت بین کسب و کارها را به فضای آنلاین کشانده است. آموزش بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو، ناظر این رقابت است. با وجود اینکه مناسب‌سازی سایت با هدف تاثیرگذاری بر موتورهای جستجو انجام می‌گیرد، سئو و بهینه‌سازی سایت، منحصر به موتورهای جستجو نمی‌شود و هدف از بهبود مطالب، ویژگی‌ها و امکانات سایت، تاثیرگذاری بر مخاطب است. بنابراین بخشی از سنجش سئو سایت شما از طریق بررسی تاثیر رفتار کاربران توسط گوگل صورت می‌گیرد. به همین دلیل، آموزش سئو به یکی از جدی‌ترین مباحث در بهبود رتبه سایت تبدیل شده است.

 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.

آموزش سئو و بهینه سازی وب سایت

آموزش سئو سایت چه بخش هایی را در بر می ‌گیرد؟
سئو مبحثی فراگیر است و مطالب زیادی را در بر می‌گیرد که می‌بایست در انسجام و هماهنگی با همدیگر پیش برده شوند. برای آغاز، بهتر است آموزش سئو را با مباحث پایه سئو شروع کنیم که شامل دو بخش سئو داخلی (On-page SEO) و سئو خارجی (Off-page SEO) می‌شود. هنگامی که صحبت از سئو سایت می‌شود، اغلب بر روی ساختن لینک و تبادل لینک بحث می‌شود اما مهم‌ترین بحث در سئو به خود سایت شما مربوط می‌شود. یک وب سایت خوب با سئو داخلی خوب، می‌تواند در مراحل بعدی به لینک سازی هم بپردازد اما اولین قدم، سئو داخلی وب سایت است.

آموزش سئو داخلی سایت (On-Page SEO) شامل چه مواردی می‌شود؟
•    برنامه نویسی و طراحی سایت بر اساس الگوریتم‌های جدید ( با جدیدترین الگوریتم های گوگل آشنا شوید )
•    نمایش مناسب سایت در صفحه های نمایشگر
•    بالا بردن سرعت سایت (page speed) برای لود صفحات، میانگین زمان مناسب برای لود شدن صفحات
•    کم کردن حجم تصاویر و آپلود تصاویر جذاب و منحصر به فرد، سئوی عکس‌ها و تگ alt
•    تولید محتوای سئو شده
•    به کاربردن کلمات کلیدی و تکرار متناسب کلمات کلیدی در هر صفحه
•    رعایت اصول کپی رایتینگ و تولید محتوای غیر کپی
•    حذف مطالب تکراری از سایت
•    متاتگ های مفید در سئو (تگ تایتل، تگ دیسکریپشن)
•    رعایت هدینگ ها  H1-H6 و نحوه استفاده از آن‌ها
•    نحوه آدرس‌دهی صفحات سایت
•    نحوه ساختن URL
•    دامنه و هاستینگ
•    مفهوم دقیق ایندکس و افزایش سرعت آن
•    لینک سازی صحیح بین صفحات (Internal Link)

آموزش سئو خارجی سایت (Off-Page SEO) شامل چه مواردی می‌شود؟
•    لینک سازی (Link Building)
•    لینک های داخلی و خارجی
•    لینک های No-Follow  و Follow (تفاوت لینک فالو و نوفالو در چیست)
•    آشنایی با Trusk Rank و عوامل تاثیرگذار بر آن
•    آشنایی با Link Farm
•    شبکه های اجتماعی
•    آشنایی با Conversion Rate و بالا بردن آن
•    CTR و بالا بردن نرخ آن
•    نقشه سایت (Site Map)
•    کاهش نرخ فرار (Bounce Rate- Exit rate)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. 
سئو خارجی مهم تر است یا سئو داخلی؟

نکته‌ای که درباره سئو وجود دارد آن است که سئو بسیار جامع است و باید سئو داخلی و خارجی را همزمان و در پیوند با همدیگر پیش ببرید. اگر شما مطالب وب سایت تان را برای گوگل سئو می‌کنید، گوگل برای شما امتیاز منفی منظور می‌کند. بنابراین می‌توانید با مدیریت محتوا و در کنار آن بازاریابی صحیح سئو، رتبه سایت تان را بهبود بخشید. اگر در ابتدای راه هستید، بهتر است برای آموزش سئو و یادگیری مطالب، ابتدا با دقت تمام بر روی سئو داخلی سایت نظارت کنید و کدنویسی‌های مرتبط با سئو و متاها را کنترل نمایید و با خیال راحت بر روی سئو خارجی سایت تان کار کنید.

چه مدت زمان برای نتیجه دهی سئو سایت لازم است؟

پژوهش‌ها در زمینه سئو نشان می دهد صفحاتی که بین ۱۰ نتیجه اول گوگل قرار دارند، دو سال از عمرشان می‌گذرد و میانگین طول فعالیت صفحات ۱ تا ۱۰ در گوگل، حدودا ۳ سال تخمین زده شده است و جدیدترین سایت‌هایی که رنک شده‌اند و رتبه ممتازی کسب کرده‌اند، حداقل یک سال عمر داشته اند.
بهتر است بدانید بهینه سازی سایت فرایندی زمان بر است و شما باید از ابتدای ایجاد وب سایت، به فکر بهبود آن باشید؛ بنابراین به دنبال نتیجه‌گیری کوتاه مدت از طریق بلک سئو (Black SEO) نباشید. در صورت استفاده از سئو سیاه، شاید برای مدت کوتاهی رتبه سایت تان را افزایش دهید اما طولی نخواهد کشید که گوگل متوجه تقلب شما می‌شود و شما را پنالتی می‌کند. در صورت اسپم شدن توسط گوگل، کار شما تمام است. بنابراین با مدیریت محتوای صحیح، به دنبال سئو سفید بروید. بهتر است در آموزش سئو سخت‌گیر باشید و به دنبال راه‌های مطمئن بروید.
معیار مشخصی برای تعیین حداقل زمان مناسب جهت نتیجه دهی سئو سایت وجود ندارد؛ اما آنچه مسلم است که قدمت سایت شما تاثیر زیادی بر روی رتبه وب سایت تان دارد و حداقل زمان لازم را برای ایندکس شدن در گوگل، ۳ ماه در نظر بگیرید. در نظر داشته باشید که عملکرد شما در سایر جنبه‌ها بر روی سرعت بازدهی سایتتان تاثیر مستقیم می‌گذارد.

 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.


پر کاربردترین روش های بهینه کردن سئو سایت چیست؟

تکنیک‌های سئو به صورت پیوسته در حال تغییر هستند و گوگل استراتژی خود را برای ایندکس کردن مطالب به‌روز کرده و تغییر می‌دهد. بنابراین ادامه دادن تکنیکی که سال گذشته به بهبود رتبه سایت شما کمک کرده است، ممکن است به رتبه سایت شما آسیب بزند. بهترین کار دنبال کردن اخبار مربوط به سئو و آموزش سئو، آشنایی با بات‌ها و الگوریتم‌های گوگل است تا موثرترین روش را استفاده کنید.

اصول و استانداردهای سئو برای طراحی سایت چیست؟

برای داشتن سایتی استاندارد، باید از استاندارد بودن سورس سایت، منوها و رابط کاربری اطمینان پیدا کرد. از تاثیرگذارترین بخش‌های سایت بر روی رتبه سئو و ترافیک سایت، طراحی، پلتفرم و ساختار URL آن است. در مبحث آموزش سئو یاد خواهید گرفت که استفاده از ساختار صحیح در وب، تاثیر چشمگیری برای کسب و کار شما دارد. سیستم مدیریت محتوای مناسب و مطابق با استانداردهای گوگل می‌تواند یکی از عوامل کمک کننده به سئو سایت شما باشد.

نسخه رسپانسیو یا موبایلی وب سایت چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟

به فرایند طراحی سایت که باعث می‌شود صفحات وب به خوبی بر روی انواع دستگاه ها و صفحات نمایش در بیاید، طراحی وب رسپانسیو (RWD) یا واکنش‌گرا می‌گویند. واکنش گرا بودن سایت، موضوع بسیار مهمی در  سئو است؛ زیرا همیشه جستجوها از طریق دسکتاپ انجام نمی‌شود و بسیاری از کاربران از تلفن همراه خود برای جستجو در اینترنت استفاده می‌کنند؛ بنابراین ایجاد نسخه موبایلی وب سایت، باعث می‌شود کاربر مدت زمان زیادتری را در صفحه شما صرف کند و بر رتبه صفحه شما تاثیر بگذارد. بهتر است برای نسخه‌های موبایلی وب سایت تان وقت بگذارید تا محتوای سایت شما در صفحه‌های نمایش کوچک‌تر، استاندارد باشد. حجم فایل‌ها را استاندارد کنید تا در نسخه‌های کوچک‌تر سایت، کاربر دچار دردسر نشود.

رعایت اصول و قواعد سئو در کدنویسی وب سایت چه تاثیری در سئو دارد؟

یکی از مهم‌ترین عوامل کسب رتبه ممتاز در نتایج موتورهای جستجو، رعایت کردن اصول و قواعد سئو در طراحی وب سایت و کدنویسی سایت است. در کدنویسی HTML، وب سایت می بایست بر پایه تگ DIV بنا شده باشد و از تگ TABLE تنها برای داده های جدولی استفاده شود. در مبحث آموزش سئو نحوه آدرس دهی صحیح صفحات نیز به این صورت باید باشد که برای هر دسته‌بندی یک فولدر در نظر گرفته شود و نام صفحات بر اساس عنوان صفحه در نظر گرفته شود. کدنویسی وب سایت باید استاندارد w3c باشد و خطاهای سایت باید در W3c Validator  بررسی شود تا از درست بودن کد تمامی صفحات اطمینان حاصل شود.

آیا با بهینه سازی سایت می‌توان به رتبه ۱ گوگل رسید؟

بله، با کار کردن بر روی سئوی سایت تان، می‌توانید به رتبه ۱ گوگل برسید اما این کار ممکن است خوش‌بینانه بین ۳ ماه تا یک سال زمان ببرد. همه چیز بستگی به نحوه عملکرد شما و رقبای تان دارد. اگر برای افزایش رتبه خود و انتقال به صفحه اول گوگل اشتیاق داشته باشید، ممکن است به سمت سئو سیاه یا خرید لینک و اعمال غیرقانونی از نظر گوگل بروید و به رتبه خودتان ضربه بزنید. همچنین ممکن است پس از کسب رتبه دلخواه در گوگل، کار کردن بر روی سئو را فراموش کنید و دچار سقوط جایگاه شوید. باید در نظر داشته باشید که بدون رقیب نیستید و همواره رقبایتان خواهان کسب جایگاهی بهتر از شما هستند.
بنابراین با کنترل موارد موثر در بهبود سئو، دنبال کردن مباحث مهم آموزش سئو، آپدیت مطالب، تبادل ارگانیک لینک و استفاده از ابزارهای تحلیلی و انالیز مداوم سایتتان، برای رسیدن به رتبه یک گوگل تلاش کنید. از خاطر مبرید که اگر یک بار به جایگاه یک در گوگل دست پیدا کردید، به این معنی نیست که همیشه در صدر می‌مانید. باید سئو را پروژه‌ای همیشگی و بلندمدت در نظر بگیرید و از الگوریتم‌ها و روش‌های جدید محاسبه جایگاه سایت اطلاع پیدا کنید. بهتر است همواره سئو را ادامه دهید تا هیچ گاه دچار افت جایگاه در گوگل نشوید.

بیشتر بخوانید : لینک سازی داخلی چیست | اهمیت لینک سازی داخلی در سئو


رفع خطاها و مشکلات سایت ربطی به سئو سایت دارد؟

گوگل کاربر محور است و تجربه کاربری خوب، یکی از عوامل موثر در رتبه سایت شماست؛ بنابراین مشکلات داخلی سایت می‌تواند اثرات مخربی بر رتبه سایت شما داشته باشد. در آموزش سئو از یاد مبرید که خطاهای ۴۰۴، ریدایرکت های ۳۰۱ و بهینه سازی‌های نامعتبر باگ‌های سایت شما هستند و موجب افول رتبه سایت شما می‌شوند. بنابراین پیش از هرچیز بر روی سایت و رفع مشکلات احتمالی آن متمرکز شوید.

بلک سئو(Black SEO) چیست و چه اثری بر رتبه سایت شما دارد؟

سئو سیاه که با عنوان سئو کلاه سیاه نیز شناخته می‌شود، در برابر سئو کلاه سفید به کار می‌رود. بلک سئو به راهکارهای جعلی برای افزایش رتبه سایت اشاره دارد که می تواند خسارت زیادی به کسب و کار شما وارد کند. سئوی منفی غیراخلاقی است و اغلب کسانی که درباره آموزش سئو  اطلاعی ندارند، به سمت استفاده از ان می‌روند که درباره سئو اطلاعات کافی ندارند و به دنبال نتیجه گرفتن سریع هستند.
عملکردهای ضعیف شما در زمینه سئو می‌تواند جایگاه شما را در گوگل پایین بیاورد. مثلا لینک دادن به وب سایت‌های بی کیفیت، یکی از این موارد است. ممکن است رقبای شما به فکر هک کردن سایت شما بیافتند، بنابراین بهتر است امنیت سایتتان را تامین کنید تا دچار این مشکل نشوید.
اگر سایت های اسپم به شما لینک داده باشند احتمالا متوجه نمی‌شوید؛ مگر اینکه از ابزارهای خاص مانند SEO SpyGlass استفاده کنید و لینک‌های مخرب را حذف کنید. در آموزش سئو شما یاد می گیرید که این کار را به صورت دوره‌ای انجام بدهید تا از جایگاه وب سایت تان در نتایج گوگل، سقوط نکنید.  

بهترین ابزارها برای تحلیل سئو سایت چه هستند؟

اهمیت سئو سایت علاقه‌مندان به این حوزه را به سمت تولید ابزارهایی برای تحلیل موارد لازم در سئو سایت کرده است. اگر ابتدای راه هستید یا تازه به فکر بهبود سئو سایت تان افتاده‌اید، بهتر است برای آموزش سئو ابزارهای زیر را امتحان کنید:
•    Moz Bar 
•    Google Analytics
•    Site Auditor
•    SEO Site Checkup
برای استفاده طولانی مدت از این ابزارها می‌بایست مبلغ اشتراک بپردازید اما تمام این ابزارها، مدت زمان محدودی برای استفاده رایگان دارند. برای کار کردن با این ابزارها، آدرس سایت تان را وارد قسمت مربوطه می‌کنید و گزارشی کامل از عملکرد سئو سایت تان را دریافت می‌کنید. ممکن است بعضی بخش‌ها پولی باشد اما اغلب بخش‌های مهم را می‌توانید آنالیز کنید. فراموش نکنید که برای کار کردن بر روی سئو سایت و آموزش سئو، به یکی از این ابزارها نیاز پیدا خواهید کرد.

بیشتر بخوانید : معرفی بهترین ابزارهای سئو سایت

پر کاربردترین ابزارها برای آموزش سئو

پر کاربردترین ابزارها برای آموزش سئو سایت کدامند؟
برای آموزش سئو از ابزارهای کاربردی استفاده می‌شود. گوگل ابزارهای متنوعی را برای بهینه سازی سایت در اختیار شما قرار می‌دهد. گوگل ترندز (Google trends) یکی از ابزارهایی است که به شما نشان می دهد چه کلماتی پرجستجو هستند و موضوعات پرمخاطب کدام ها هستند. می‌توانید با استفاده هوشمندانه از این ابزار، رتبه وب سایت خود را بهبود بخشید.از ابزار های بسیار مهم دیگر گوگل می توان به وبمستر تولز Google’s Webmaster Tools اشاره کرد. برای بررسی سرعت سایت نیز می توان از  Google PageSpeed Insights یا جی تی متریکس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. استفاده کرد.

چه کسانی به آموزش سئو نیاز دارند؟
مدیران وب سایت‌ها، برنامه نویسان، علاقه‌مندان کار در حوزه دیجیتال مارکتینگ و کسانی که تمایل دارند کسب و کاری را در فضای وب راه اندازی کنند، به آموزش سئو نیاز دارند. مخاطبان آموزش سئو و بهینه سازی سایت بسیار گسترده و متنوع هستند، به همین دلیل سطح دانش و آگاهی این افراد بسیار متفاوت است. برای شرکت در دوره آموزش سئو لازم است در دوره ای شرکت کنید که متناسب با نیازها و توانمندی‌های شما باشد. در حال حاضر دوره های متعدد آنلاین و حضوری در حوزه سئو و بهینه سازی سایت برگزار می‌شود که انتخاب را برای شما بسیار دشوار می‌کند.

یک مدرس آموزش سئو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
مدرس دوره در انتخاب دوره‌های آموزشی بسیار تاثیر گذار است. برای انتخاب یک مدرس با تجربه و توانمند در حوزه سئو و بهینه سازی سایت باید نهایت دقت و بررسی را انجام داد. برخی از ویژگی های یک مدرس عالی آموزش سئو عبارتند از :

•    در اختیار داشتن نمونه کارهای موفق در حوزه سئو و بهینه سازی سایت
•    توانایی انتقال مفاهیم به مخاطبان
•    سابقه برگزاری دوره های آموزشی موفق
•    شخصیت فردی قوی
•   دارای ارتباطات قوی و روابط عمومی مناسب 
•    روش تدریس کارگاهی
•    دانش پژوهشی هدف از آموزش سئو
هدف ما از آموزش سئو ارتقا دانش مدیران سایت ها و در نهایت بهبود کیفیت وب فارسی است. مقالات علمی در زمینه آموزش سئو و بهینه سازی سایت، سئو و ارتقا رتبه سایت در موتورهای جستجو ارائه می گردد. آموزش سئو و بهینه سازی سایت به مدیران سایت ها و استفاده از تکنیک های بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو باعث می شود که سایت های اینترنتی بتوانند بازدید هدفمند و مناسب را به سمت خود هدایت کنند.


تجارب و نتایج نشان داده علوم به صورت حضوری و عملی بهتر از تئوری یاد گرفته می‌شوند، دوره حضوری برتری‌های مختلفی دارد مانند اینکه شما کارهای بهینه سازی سایت را از نزدیک مشاهده و تجربه می‌کنید، پروژه سئو به صورت عملی کار می‌کنید، به صورت آزادانه سوال‌های مرتبط با بهینه سازی سایت خارج از درس می‌پرسید و از تجارب چندین ساله سئو ما استفاده می‌کنید. ما این تجارب را صادقانه در اختیارتان خواهیم گذاشت. 

اهمیت یادگیری سئو سایت
زمانی برای یک وب سایت اینترنتی ارزش ایجاد خواهد شد که آن سایت بازدید داشته باشد. حال با توجه به زمینه فعالیت هر سایت آمار بازدید می تواند ارزش متفاوتی ایجاد کند. ممکن است برای یک وب سایت صنعتی ورودی بازدید روزانه 100 نفر از سایت ایجاد ارزش کند ، اما بازدید روزانه حتی 1000  نفر هم برای یک سایت خبری ارزشی ایجاد نکند. حال مسئله مهم اینجاست که چگونه می توان ورودی یک سایت را افزایش داد. سئو، کم هزینه ترین و پربازده ترین روش افزایش ورودی هدفمند سایت ها در اینترنت است و امروزه همه فعالان وب به اهمیت آن پی برده اند. SEO  مخفف عبارت Search Engine Optimization است که گستره ی بزرگی از فعالیت های مختلف را در بر می گیرد. برخی، این فعالیت ها را با نام بهبود رتبه سایت می شناسند و برخی دیگر، عبارت ارتقا رتبه سایت را استفاده می کنند. این در حالیست که تلفظ صحیح این عبارت اس ای او معادل "بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو" است.
بهینه سازی وب سایت فرآیندی بسیار ارزشمند است که باعث افزایش قابل توجه بینندگان وب سایت خواهد شد. از طرفی به دلیل اینکه کسانی که به دنبال اطلاعات مورد نظر می گردند به سایت شما هدایت خواهند شد، بیشترین بازدهی را نسبت به سایر روشها از قبیل تبلیغ در روزنامه، سایتهای تبلیغاتی و یا تبلیغ از طریق پست الکترونیک داراست. همچنین به دلیل اینکه کاربر مورد نظر دقیقا به دنبال محصول و یا خدماتی است که شما سایت خود را برای آن بهینه سازی کرده اید در این روش شما کاربران هدفمند را به سایت خود راهنمایی می کنید و در واقع بالاترین بازدهی را به ازای بازدیدکنندگان سایت خواهید داشت. شرکت های زیادی در زمینه سئو سایت فعالیت می کنند که فعالیت آن ها به طور عمده به دو دسته تقسیم می شود : سئو سیاه و سئو کلاه سفید. سئو سیاه، شامل فعالیت هایی است که در راستای فریب موتورهای جستجوگر گوگل عمل می کند و غالبا گوگل آنها را شناسایی کرده و به صورت اسپم شناسایی می کند و پس از مدتی از لیست جست و جو حذف می کند. اما سئو کلاه سفید شامل فعالیت هایی است که در راستای بهبود وضعیت سایت چه از لحاظ ساختار و چه از لحاظ کاربری صورت می گیرد تا گوگل بتواند به سایت رتبه مناسبی دهد. در کارگاه آموزشی اصول سئو می آموزید که چه فعالیت هایی برای کسب استانداردهای گوگل برای سایت خود باید انجام دهید.

چرا باید با سئو آشنا شویم و آن را اصولی یاد بگیریم؟
با توجه به اینکه موتورهای جستجو از الگوریتم‌های خود محافظت می‌کنند، اطلاعات نادرستی توسط منابع غیرموثق در مورد سئو منتشر می‌شود که بسیاری از آنها نادرست بوده و مخاطب را گمراه می‌کند. به همین دلیل شناسایی و تفکیک محتوای صحیح و درست در حوزه SEO و تشخیص اطلاعات نادرست از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. افرادی که در دوره جامع سئو شرکت می‌کنند، با اهمیت سئو آشنا شده و همچنین جایگاه سئو در بهبود وضعیت سایت را متوجه می‌شوند. همچنین می‌توانند محتوای صحیح و اصولی در این حوزه را تشخیص داده و خودشان رتبه سایت خود را در گوگل بهبود دهند. در نظر داشته باشید که سئو مختص به گوگل نیست، با یادگیری اصول صحیح سئو می‌توانید در هر وب سایتی که جستجو انجام می‌شود، فاکتورهای تاثیر گذار در رتبه بندی را شناسایی کرده و رتبه سایت خود را بهبود دهید.چگونه رتبه سایت خودمان را در گوگل بهبود دهیم؟

شما در این دوره آموزشی یاد می‌گیرید که بهبود رتبه سایت در گوگل به چه صورت خواهد بود و افراد و شرکت‌هایی که در این حوزه کار می‌کنند چه مراحلی را برای این کار انجام می‌دهند.

چه فاکتورهایی برای رتبه بندی گوگل استفاده می شود؟

در این دوره آموزشی با فاکتورهای مختلف سئو داخلی و خارجی آشنا می‌شوید. همچنین می‌توانید کاربرد هر کدام از فاکتورها و اهمیت آنها را بشناسید.

دوره تخصصی آموزش سئو

آنچه که در دوره جامع آموزش سئو خواهید آموخت :
در کارگاه اصول سئو خواهید آموخت :

چرا سئو مهم است؟
گوگل چگونه کار می‌کند؟
هدف گذاری در سئو به چه صورت است؟
تحلیل رقبا
دنبال کردن رتبه‌های سایت
استخراج کلمات کلیدی رقبا
لینک‌های ورودی رقبا
تحلیل سایت و مشکلات صفحات
انتخاب کلمات کلیدی هدفمند
سئو داخلی ( تکنیکال و محتوایی)
سئو خارجی (بک لینک و اعتبار سایت) اصول و قواعد لینک سازی خارجی
ابزارهای سئو
پس از گذراندن دوره فوق، انتظار می رود که شما با جایگاه سئو در دیجیتال مارکتینگ آشنا شوید و چرخه سئو را به طور کامل بشناسید، همچنین بتوانید محتوا و اطلاعات غلط و نادرست در حوزه سئو را تشخیص داده و برای سایت خود برنامه ریزی مناسبی در زمینه سئو انجام دهید. همچنین انتظار می رود که پس از پایان دوره بتوانید رتبه سایت خود در موتورهای جستجو را بهبود دهید.

سرفصل های دوره جامع آموزش سئو عبارتند از :
در دوره جامع سئو و بهینه سازی سایت سرفصل های زیر ارائه می شوند:

    معماری موتورهای جستجو و بررسی آمارهای منتشر شده
    الگوریتم‌های رتبه بندی صفحات وب
    انتخاب کلمات کلیدی مناسب :
        معرفی شاخص های اندازه گیری کلمات مناسب
        آشنایی با مفهوم keywords niche
        چگونه لیست کلمات کلیدی را توسعه دهیم؟
    اصول بهینه سازی سایت :
        تکنیکال
        محتوا
        پیوندها
    بررسی آخرین الگوریتم های گوگل :
        گوگل پاندا
        گوگل پنگوئن
        مرغ مگس خوار
    چگونه به رتبه های بالاتر صعود کنیم؟
    تجزیه و تحلیل وب سایت و رفتارهای بیننده با رویکرد استفاده در سئو
    چگونگی تجزیه و تحلیل رقبا
    معرفی سرویس ها و ابزارهای مفید سئو
    بررسی امکانات سرویس تحلیلگر گوگل Google analytics
    بررسی ابزار مدیران گوگل Google web master tools
    رازهای موفقیت در گوگل
    مشخصات سرور و دامنه
    سایت ها و منابع مفید در زمینه آموزش سئو
 دوره آموزش جامع سئو برای چه کسانی مناسب است ؟
صاحبان کسب و کار و مدیران ارشد سایت های شرکتی و شخصی که می خواهند با روش های صحیح و مطمئن در جایگاه مناسبی از نتایج گوگل ظاهر شوند.
وبلاگ نویسان و افراد جویای کار در حوزه اینترنت و سئو که نمی دانند کار سئوی سایت را باید از کجا شروع نموده و از ابتدا روی چه تکنیک هایی تمرکز نمایند.
وبمستران و تمامی علاقه مندانی که قصد دارند سئوکار حرفه ای شوند.
شرکت هایی که قصد بهبود میزان دانش و تخصص کارمندان خود را دارند. شرکت در این دوره موجب افزایش سطح ارتقای کیفیت و راندمان کاری اعضای تیم خواهد شد.
فروشگاه ها و مراکزی که تاکنون از طریق روش های سنتی فروش خود را انجام می دادند و قصد دارند کسب و کار خود را در اینترنت توسعه داده و برند خود را معرفی نمایند.
گوگل بیش از ۲۰۰ مؤلفه را برای رتبه بندی وب‌سایت‌ها در نظر می‌گیرد. در دوره آموزش جامع سئو با فاکتورهای مختلف سئو داخلی و خارجی آشنا می‌شوید. همچنین می‌توانید کاربرد هر کدام از فاکتورها و میزان اهمیت و اثرگذاری آنها را بشناسید. 

می خواهید در دوره آموزش سئو ثبت نام کنید؟ 
اگر موضوعاتی را که تدریس می‌کنیم مفید ارزیابی می‌کنید می‌توانید در این دوره ثبت نام کنید؛ البته به‌خاطر تدریس حضوری می‌بایست ساکن شهر تهران باشید، برای اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام و تعرفه از بخش تماس سایت اقدام کنید.

آیا می توان فیلم آموزشی دوره ها را تهیه کرد؟

بله، برای تهیه فیلم آموزشی دوره‌ها با شرکت تماس بگیرید.

مدت زمان دوره های سئو به چه صورت است؟
مدت زمان دوره های سئو، معمولا به صورت کارگاه‌های یک روزه یا دو روزه یا چهار روزه برگزار می‌شود. تعداد روزها ممکن است بر اساس موضوع زمان دوره‌ها متفاوت باشد. هدف از برگزاری دوره آموزش سئو، ارتباط بیشتر با دانش پژوهان و اختصاص زمان بیشتر برای آموزش است. 

سوالات متداول

پیشنهاد می شود برای حضور موثرتر در دوره، سوالات متداول زیر را مطالعه نمایید:

1-    آیا نیاز هست برای شرکت در کارگاه، برنامه نویسی بلد باشم؟
خیر، مهارت و دانش برنامه نویسی برای شرکت در این کارگاه نیاز نیست.

2-    من هیچی از سئو نمی‌دونم، چه کارهایی قبل از برگزاری دوره برای بالا بردن اطلاعاتم در مورد سئو انجام دهم؟
اگر اطلاعات زیادی در مورد سئو ندارید، خیلی نگران نباشید، در این دوره به صورت اصولی نکات مختلف مرتبط با سئو را یادخواهید گرفت، همچنین این دوره برای افرادی که قبلا در زمینه سئو کار کرده اند و این کار را به صورت تجربی انجام داده اند و آشنایی کامل با اصول سئو ندارند نیز مفید است. در سایت وب 24 مقالات زیادی در مورد سئو موجود است که قبل از برگزاری دوره می توانید به آنها جهت کسب اطلاعات بیشتر مراجعه نمایید.

3-    این کارگاه برای چه افرادی مفید است؟
این کارگاه برای وبمسترها، تولیدکنندگان محتوا، سئوکارها، مدیران سایت‌ها و شرکت‌ها، بازاریابان اینترنتی، مدیران فروش، خبرنگاران مفید است. این دوره برای افرادی که سایت ندارند قابل استفاده نیست.

4-    آیا پس از گذراندن این دوره می توانم رتبه سایت خودم در گوگل را بهبود دهم؟
بله، پس از گذراندن دوره این انتظار می رود که با روش های اصولی و صحیح سئو آشنا شوید و بتوانید رتبه سایت خود در گوگل را بهبود بخشید.
kiantech
ایمیل مارکتینگ یکی از روش های دیجیتال مارکتینگ است که از بالاترین نرخ بازگشت سرمایه برخوردار است. برخی ایمیل مارکتینگ را با تبلیغات ایمیلی اشتباه می گیرند و تصور ساده ای از آن دارند، درصورتی که اینگونه نیست. در ادامه ی این مطلب قرار است به ارائه ی اطلاعات کاملی درباره ایمیل مارکتینگ و نکاتی که باید در آن توجه کرد، بپردازیم. مدت زیادی بود که در سایت مقاله ای رو ارائه نکرده بودیم، قصد داریم از این پس هفته ای دو پست برای شما مخاطبین گرامی ارائه دهیم.
با وجود گستره ابزارهای بازاریابی دیجیتال، ایمیل مارکتینگ همچنان یکی از روش های موثر در بازاریابی به حساب می آید. در این روش که نیازمند تفکر درست و برنامه ریزی منسجمی است ما با دو گروه مخاطب سر و کار داریم. اول مشتریان سابق ما هستند که با استفاده از ایمیل ماکتینگ قرار است آن ها را به محصول خود وفادار کنیم و دوم گروهی از مخاطبین هستند که مشتریان بالقوه ما هستند و می خواهیم با استفاده از این روش، آن ها را به مشتری بالفعل محصول خود تبدیل کنیم.
[عکس: Email-Marketing.jpg]با ایمیل مارکتینگ در ذهن ها ماندگار بمانیم
همانطور که گفته شد ایمیل مارکتینگ باعث می شود برند و محصول ما در ذهن مخاطب ماندگار بماند و این قدم بزرگ و ارزشمندی در بازاریابی به حساب می آید. گفتنی است که ارزشمندی این فرایند باعث ایجاد حساسیت بیشتر آن می شود، به طوری که اگر به صورت ضعیف عمل کند، نتیجه ای برعکس حاصل می شود و ذهنیت مخاطب نسبت به برند ما خدشه دار خواهد شد.
تفاوت ایمیل مارکتینگ با توهم ایمیل مارکتینگ
ایمیل مارکتینگ را نباید با خرید بانک ایمیل و ارسال انبوه ایمیل های اسپم اشتباه گرفت. این کار توهمی بیشتر نیست که ما مطلبی یکسان را به کل لیست ایمیل هایی که خریده ایم ارسال کنیم و بعد بگوییم بازاریابی با ایمیل انجام داده ایم. این کار نه تنها ایمیل مارکتینگ نیست و سودی برای برند ما ندارد بلکه می توان از آن به عنوان خودکشی تدریجی یاد کرد. زیرا ایمیل های ارسال شده ما مستقیم به پوشه ی هرزنامه می روند و در اکثر موارد هرگز خوانده نمی شوند و انرژی و زمانی که صرف آن کرده ایم به باد می رود.
منبع : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
zicoshop
پودر دکلره
پودر دکلره یکی از لوازم ارایشی است که تقریبا بیشتر خانم ها حداقل یکبار آن را امتحان کرده اند. بسیاری از خانم ها به محض آمدن نام دکلره وحشت می کنند و این به دلیل خاطره بدی است که از این مواد دارند. ایجاد سوختگی در مو و همچنین تاول زدن پوست سر از عوارض استفاده نا درست و یا محصول نادرست می باشد. استفاده از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. برای رسیدن به برخی رنگ ها حتما الزامی است. بعضی از رنگ های فانتزی و روشن فقط در صورت استفاده از دکلره امکان پذیر است. همانطور که اشاره شد نکته قابل توجه و مهم درباره پودر دکلره حفظ سلامت مو هنگام استفاده از این مواد است. پودر دکلره امروزه انواع و اقسام مختلفی دارد. پودر دکلره می تواند پایه مو را تا درجات مختلفی روشن کند. هنگام دکلره کردن دقت کنید که رنگ مورد نظر شما نیاز دارد پایه مو تا چه درجه ای روشن شود. استفاده از پودر دکلره گیاهی یکی از راه های حفظ سلامت مو می باشد. همچنین استفاده از پودر دکلره که فاقد گرد و غبار باشد نیز به حفظ سلامت تنفسی شما بسیار کمک می کند. اگر قصد دکلره کردن موهای خود را دارید فراموش نکنید که انجام این کار توسط فردی حرفه ای و متخصص بسیار مهم است. استفاده نادرست از این مواد خود سبب اسیب به مو می شود.


ریمل
ریمل از اصلی ترین و موثر ترین لوازم آرایشی چشم می باشد. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. یکی از لوازم آرایشی است که مورد توجه همه خانم ها در هر سنی و در هر شرایطی می باشد. شما از ساده ترین مکان ها تا مهم ترین مکان هایی که در آنجا حضور پیدا می کنید استفاده از ریمل برایتان ضروری و مهم است. ریمل سبب می شود که شما چشمانی درشت تر و جذاب تر داشته باشید. ریمل انواع مختلفی دارد. برخی از ریمل ها فرچه های مناسب برای مژه های کوتاه دارند برخی دیگر از ریمل ها دارای موادی هستند که مژه های شما را حجیم تر و پر پشت تر نشان می دهد پس با توجه به حجم مژه ها بهتر است از ریمل مناسب با فرچه مناسب  استفاده کنید. دقت کنید در استفاده از  ریمل مانند سایر لوازم آرایشی نباید زیاده روی کنید چون این موجب می شود شما مژه ای بسیار سنگین از مواد ریمل داشته باشید و حالتی مصنوعی به چهره شما می دهد.  ریمل در تماس مستقیم با چشم ها می باشد و به صورت نا خواسته بخشی از آن ممکن است وارد چشم های شما شود بنابراین اگر ریمل دارای جنس نا مرغوب باشد و یا مواد اولیه نا مناسب باشد می تواند سبب آسیب به چشمان شما شود.
ادکلن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. می توانند یک نکته خاص در زندگی شما را به شما یادآوری کنند.  یک رایحه مثلا دارچین می تواند شما را به یک خاطره کودکی منتقل کند. یا یک عطر مردانه می تواند شما را به زمان سپری شده با یک مرد خاص یادآوری کند. ادکلن ها همچنین دارای یک اثر قدرتمند هستند برخی از افراد از یک عطر خاص به عنوان یک نماد استفاده می کنند. امروزه بسیاری از عطرها با یک ساختار هرمی سه لایه تشکیل شده اند که شامل نت های سر ، قلب و پایه است.
بالای هرم  معمولاً از مرکبات و گل های سبک تشکیل شده است. نت های میانی ماندگاری کمتری دارند.  نت های قلب معمولاً از گل ، ادویه جات ، گیاهان و برخی از چوب ها تشکیل شده است. نت های قلبی قبل از اینکه جای خود را به نت های مهم و اساسی بدهند ، بعد دیگری به رایحه می بخشد. نت های پایه نیز پایه  هر عطر را تشکیل می دهند. معمولاً از چوب ، ادویه و وانیل که بیشترین وزن مولکولی و ماندگاری آن بر روی پوست است.  به این ترتیب ، همیشه باید عطر را روی پوست خود تست کنید.
احیای مو و کراتین
در رابطه با احیای مو ودیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. باید بدانید که روشی برای رفع آسیب های مو می باشد. بیشترین درصد ساختار مو را کراتین تشکیل می دهد. کراتین برای موهای نازک، موهایی که در اثر استفاده از مواد شیمیایی دچار سوختگی یا آسیب شده اند و یا موهایی که در حالت طبیعی دچار وزی هستند مناسب است.
مزایای اصلی احیای مو و کراتین مو آبرسانی عمیق موها ، موهای ابریشمی نرم ، کنترل فری موها ، ترمیم مو خوره ، تقویت مو و ایجاد موهای براق می باشد.
انجام کراتین مو و احیای مو باید به وسیله مواد مرغوب و توسط فردی متخصص انجام شود.
رنگ مو
رنگ مو روشی است که از گذشته های دور تا به امروز متداول بوده است. در قدیم برای رنگ مو از گیاهان طبیعی استفاده می شده است. استفاده از حنا یا وسمه برای تغییر رنگ مو و زیبا تر کردن چهره بسیار مورد علاقه بوده است. با پیشرفت مد و صنعت آرایشگری این لاین نیز دچار تغییرات زیادی شده است. امروزه لاین رنگ مو تبدیل به شاخه ای مجزا در این صنعت شده است. در انتخاب دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.باید به نکاتی توجه داشته باشید، از جمله رنگ پوست، سن و مدل موها تاثیر زیادی دارد. همچنین استفاده از رنگ موی مناسب که دارای مواد اولیه مرغوب باشد نیز دارای اهمیت است.
شامپو
موهای  ما در طول روز در معرض آلودگی های فراوانی قرار می گیرد.  در ابتدا کار دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.تمیز کردن مو و پوست سر بود. بنابراین فرمول ها فقط حاوی مواد لازم برای از بین بردن کثیفی و چربی هستند. شامپوهای پیشرفته به معنای فرمول های چند کاره با مواد تشکیل دهنده دارای مزایای ثانویه بودند، مانند ضخیم شدن ، صاف کردن ، مرطوب کننده ، حجم دهنده و براق کننده. به طور معمول، این مواد شامل سیلیکون و مواد تهویه مطبوع هستند. اضافه کردن این مواد به فرمول های شامپو بسیار مفید است زیرا آن ها برای شستشوی موها ساخته شده اند. مواد غیر تمیز کننده مانند سیلیکون ها، روغن ها ، پارابن ها تاثیری منفی روی موها می گذارند. شستن موها هر روز با این مواد باعث عوارض می شود.
خط چشم
خط چشم ، به طور خاص برای چشم ها استفاده می شوند. استفاده درست و مناسب از خط چشم باعث زیباتر شدن چهره شما می شود و برعکس استفاده نادرست از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. باعث می شود نتیجه آرایش شما نا زیبا شود. خط چشم می تواند مشکی و یا در رنگ های مختلف باشد. به عنوان مثال، خط چشم قهوه ای گزینه ای ملایم تر است که جلوه ای نرم تر و لطیف تر ایجاد می کند.
خط چشم ها انواع گوناگونی دارند. برای انتخاب خط چشم مناسب باید به چند نکته توجه کنید. اول اینکه جنس پوست شما باید مناسب جنس خط چشمی که استفاده می کنید باشد. دوم اینکه به دلیل تماس مستقیم مواد خط چشم با چشم، از خط چشمی استفاده کنید که کیفیت مواد به کار رفته در آن مرغوب باشد.
seoupdate
گچبری مدرن

[عکس: cf8f0500611248cbb83a3a2dc5eb131e.jpg]

شاید در نگاه اول دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. تنها برای فضاهای لوکس و تاریخی  مورد استفاده قرار گیرد اما در واقع امروزه گچبری مدرن جایگاه خاصی در دکوراسیون داحلی باز کرده  و یکی از پر طرفدارترین تزئینات برای سقف های فضاهای داخلی محسوب می شود .البته استفاده از این سبک هنر در زمان های گذشته معایبی داشته است که خوشبختانه امروزه تمامی آن ها رفع شده است و هرکسی می تواند برای تزیین دکور و طراحی داخلی خود از این سبک معماری استفاده کند. با گذشت زمان، امروزه با ورود مکانیزم های جدید و مدرن ساخت و ساز آپارتمان ها و ساختمان ها یا شرکت های ساختمانی از گچبری مدرن  پیش ساخته یا طراحی آن برای دکور داخلی و معماری آن استفاده می شود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. از جمله هنرهای وابسته به معماری می باشد. گچبری در هر دوره ای از زمان شکل و طرح خاص مختلفی داشته است که در طی گذشت سال ها طرح ها و نقش آن تغییر نموده و سبک گچبری مدرن به وجود آمد. برای زیباتر نمودن طرح داخلی منازل خود و معماری آن می توانید از سبک هنر گچبری مدرن  برای سقف و دیوار منزل خود استفاده نمائید.
شما می توانید با توجه به سبک دکوراسیون داخلی که برای پذیرایی خود در نظر دارید از انواع گچبری سقف مدرن و سنتی برای دیزاین سقف پذیرایی تان استفاده نمایید. اضافه کردن لوسترهای مدرن و لامپ های زیبا و جذاب می تواند مدل سقف پذیرایی شما را به طرحی شگفت انگیز و خاص تبدیل کند و حس رویایی و رمانتیکی را برای همه اهل خانه بوجود آورد.
استفاده از گچبری مدرن جلوه خاصی به منازل می دهد.گچبری مدرن در ساختمانها ،ادارات ،هتل ها و...کاربرد فراوانی دارد.که هنرمندان با ذوق به خوبی این اشکال را به اجرا گذاشته و شکل هایی مانند نور مخفی که در سالن های پذیرایی ،لابی ها و...اجرا می کنند شکل های دیگری از قبیل باکس ،باند،ستون،آرک و اپن وانواع ابزارهای گلویی ، قاشقی ،فیتیله،تسمه،لبه نورمخفی،تو خالی وجود دارد.


منبع دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
haMed Dark
   
دریافت Kleeja v3.1.6 به همراه فارسی ساز اختصاصی


کلیجا یک اسکریپت رایگان و متن باز می باشد که به شما این امکان را می دهد تا یک آپلود سنتر با تمامی امکانات راه اندازی کنید. این اسکریپت رایگان دارای امکاناتی از قبیل قابلیت آپلود فایل و تصاویر, قابلیت عضویت در سیستم, قابلیت تنظیم نوع لینک فایل ها (مستقیم یا غیر مستقیم), قابلیت تعریف پسوند های دلخواه می باشد.


برخی از امکانات اصلی اسکریپت آپلودسنتر کلیجا:
فارسی سازی کامل توسط گروه طراحان وب طرح تاریک
سیستم عضویت کاربران
قابلیت اتصال کاربران به سیستم های مدیریت انجمن (vbulletin,phpbb,ipb) و API
قابلیت تنظیم پسوند های مجاز برای مهمان ها و اعضای سایت
قابلیت ایجاد محدودیت در فایل های خاص
قابلیت آپلود فایل از طریق آدرس
قابلیت نمایش آمار سایت
ارائه یک پوشه و ادرس اختصاصی به هر کاربر
قابلیت تنظیم نوع لینک ها (مستقیم یا غیر مستقیم)
قابلیت تنظیم حذف خودکار فایل های دانلود نشده پس از روز های خاص
سیستم تماس با ما
دارای بخش مدیریت پیشرفته
دارای بخش ریپورت کردن فایل ها توسط کاربران
دارای استایل های واکنشگرا
دارای افزونه های Seo و بهینه سازی
دارای افزونه استفاده از کپچا گوگل
و...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
sj-cup
چرا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
امروزه و باگذشتن از عصر صنعتی و توجه به محیط زیست، کشورهای مختلف فعالیت های زیادی در راستای حفاظت از محیط زندگی انسان انجام می دهند و چاپ لیوان کاغذی و ظروف کاغذی به جای ظروف پلاستیکی تجدید ناپذیر نیز یکی از هزاران فعالیتی است که در راستای طبیعت دوستی انجام می شود.
لیوان کاغذی چه کاربردهایی دارد؟
 به راستی می توان گفت  این روزها لیوان کاغذی بخش غیرقابل انکاری از زندگی بشر شده است و شاهد کاربرد آن در مهمانی های خانوادگی، مراسم های بزرگ، تولدها، جشن ها، دورهمی ها و … شده است. این نوع لیوان چه در سازمان های بزرگ و چه در مراسم های خانوادگی جایگاه مخصوص خود را پیدا کرده است و دلیل آن ممکن است کم شدن بار شستشو ظرف های غیریکبار مصرف، سهولت در ست کردن ظروف ، طرح های زیبا، عدم نگرانی از شکستن ظرف ها، تغییرشکل لیوان های پلاستیکی و … باشد. یکی از کاربردهای جذاب لیوان کاغذی که ممکن است کمتر به آن پرداخته شود در معرفی برند سازمان های بزرگ و کوچک می باشد که آن ها می توانند با چاپ لیوان کاغذی با تصویر لوگو یا نماد شرکتشان، برندشان را در اذهان عمومی یادآور شوند.
چاپ لیوان کاغذی ۲۰۰ سی سی
از جدیدترین خدمات شرکت ساحل جنوب چاپ لیوان کاغذی ۲۰۰ سی سی می باشد. یکی از پر مصرف ترین لیوان ها که چاپ آن توسط مجموعه ما انجام می شود، چاپ لیوان کاغذی ۲۰۰ سی سی است که در چاپ آن از از پوشش پلی اتیلن استفاده می شود. این پوشش در چاپ لیوان سبب می شود تا این لیوان ها زودتر در محیط زیست بازیافت شوند و در چرخه محیط زیست کمترین صدمه را به طبیعت وارد نمایند. این لیوان ها در تماس با مایعات با درجه حرارت بالا کمترین تاثیر شیمیایی دارند و کاملا اصول بهداشتی بر روی آنها رعایت شده است.
[عکس: -لیوان-کاغذی-3.jpg]
سفارش لیوان کاغذی
گروه تولید و چاپ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.این افتخار را دارد با توجه به احساس مسئولیتی که نسبت به زمین دارد به ارائه انواع خدمات چاپ لیوان کاغذی بپردازد. محصولات این گروه در حوزه تم تولد، چاپ لیوان کاغذی، چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی، چاپ لیوان کاغذی بهداشتی، طرح دلخواه، لیوان سیب زمینی، لیوان کاغذی دوجداره، لیوان به سلیقه مشتری و …. می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:
۰۹۱۵۴۵۲۷۷۰۷ – ۰۹۳۹۵۵۸۶۸۶۹

منبع : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
home
این روزها در هر خانه ای انواع زیادی لوازم الکترونیکی با تکنولوژی های روز دیده می شود که عموم آن ها از برندهای معروف دنیا و حتی ایرانی نیز می باشند. در همه این لوازم خانگی ، فرقی هم نمیکند که چه برند و یا مدلی باشد، باز امکان خرابی و تعمیر در آن وجود دارد. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. از دیگر مشکلاتی است که شاید خیلی از مصرف کنندگان این برند معروف با ان مواجه شده باشند. برای تعمیرات باید از دانش و تخصص بسیار زیادی بهره گرفته باشید. از دیگر مشکلات میتوان به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. نیز اشاره کرد. شاید این سوال مطرح شود که این برند به این آسانی که خراب نمیشود، بله این برند خراب نمیشود اما متاسفانه به علت توسانات برق و آب و دیگر عوامل امکان خرابی برای آن ها وجود دادر، پس بهتر است که با تیم متخصص و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. نیز تماس حاصل نمایید،
این مرکز با دارا بودن تعمیرکاران حرفه ای و متخصص به محل مورد نظر رجوع میکنند و بعد از تعمیر نیز ضمانت نامه ای مبنی بر سالم بودن و تعویض قطعات اصل به مشتریان خود ارائه می دهند.
sanareport98
درب ضد سرقت آپارتمانی
اهمیت و جایگاه امنیت برای شکل گیری و ادامه حیات تمدن های بشری امری ضروری است . درب ضد سرقت آپارتمانی را از مجموعه تولیدی راسان درب بخواهید.شاید درب ضد سرقت نتواند صد در صد شما را در مقابل سرقت و سارقان پشتیبانی کند .ولی قطعا سطح مقاومت در مقابل سارقان را نسبت به درب های معمولی تا حد بسیار زیادی افزایش میدهد . از همین رو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. را میتوان یک محصول یا تکنولوژی بسیار مناسب در جهت بسط و گسترش امنیت در ساختمان ها باشد .
یک درب ضد سرقت از دورن با لوله های فولادی مسلح شده است و تفاوت های بسیار فاحشی در سبک طراحی و تولید با در های آپارتمانی معمولی دارد . علاوه بر شکننده بودن و عدم مقاومت در برابر ضربه درب های معمولی حتی اگر کاملا از جنس فولاد هم باشند براحتی از ناحیه لولا میتوان آنها را باز کرد در حالی که درب های ضد سرقت را نمیتوان از طریق بریدن لولا باز کرد.
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
درب آپارتمان ضد سرقت
درب ضد سرقت آپارتمان راسان درب بر اساس استاندارد های روز دنیا تولید شده ، و تمامی این درب ها دارای روکش چوب راش و گردو می باشد که از کیفیت بالای برخوردار است این درب ها بر اساس میزان برجستگی درب و یرآق آلات مورد استفاده تقسیم بندی می شوند و شاستی کشی فلزی داخلی دربهای ضد سرقت در تمامی مدل ها بصورت یکسان می باشد.
درب ضد سرقت آپارتمانی راسان درب دارای طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد میباشند که کشور ترکیه وارد کشور میشوند. این درب ها میتونند به سیستم های بازکننده درب اتوماتیک متصل باشند که این اتصال توسط اضافه کردن موتور هایی برقی به قفل درب ضد سرقت آپارتمان صورت می گیرد که این نوع اتوماتیک کردن برقی برای در ضد سرقت آپارتمان بسیار مورد اهمیت می باشد.

باز کردن قفل درب ضد سرقت

باز کردن قفل درب ضد سرقت در نگاه اول می‌تواند کاری سخت باشد. این درب‌ها بسیار سنگین و محافظت شده هستند و درگیر شدن با آنها می‌تواند طاقت فرسا باشد اما این همه ماجرا نیست. باز کردن قفل درب ضد سرقت گاهی از درب‌های چوبی راحت‌تر است و گاهی به اندازه قفل گاو صندوق می‌تواند وقت گیر باشد.از مشخصات درب ضد سرقت با کیفیت این است که دارای یک قفل امن و باکیفیت باشد،تا امنیت بیشتری را برای شما فراهم بیاورد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.

انواع قفل درب ضد سرقت:
قفل دیجیتال کارتی
از قفل دیجیتال کارتی بیشتر در جاهایی که نیاز به امنیت بالا دارند مثل هتل ها ، شرکت ها و سازمان ها و.. استفاده میشود . قفل دیجیتالکارتی درب ضد سرقت دارای قابلیت های زیادی می باشد که از جمله میتوان به این موارد اشاره کرد : کد پذیری ، هشدار به صاحب خانه در صورت باز بودن درب ضد سرقت ، دارا بودن سیستم کنترل مرکزی، دو عدد کلید یدکی به منظور استفاده در مواقع  ضروری و امکان از کار انداختن کارت در صورتی که کارت گم شود.
haMed Dark
   
دریافت MyBB v1.8.22 Final به همراه فارسی ساز اختصاصی


MyBulletinBoard یا به اختصار MyBB (مای بی بی) سیستمی است که بر پایه زبان برنامه نویسی PHP و بانک اطلاعاتی MySQL نوشته شده است. پلاگین (افزونه) ها و تم (پوسته) های طراحی شده برای این سیستم آن را بیش از پیش حرفه ای تر و کاربر پسندانه تر کرده است. این سیستم توسط Chris Boulton ساخته شده و توسط گروه MyBB پشتیبانی می شود. امکانات و ابزار های جدید در نسخه 1.8 باعث شده این سیستم جایگاه برتری را در بین سیستم های انجمن ساز به خود اختصاص دهد. در حال حاضر مای بی بی یکی از پرطرفدارترین سیستم های انجمن ساز در ایران می باشد .

استفاده آسان:
هم برای شما و هم برای کاربران شما،
فکر های زیادی در MyBB  واسط شدند که استفاده از آن را آسان کنند. مای بی بی از ساختار برد گفتگوی استاندارد استفاده می کند، بنابراین بازدیدگان شما احساس آشنایی با طریقه استفاده از مای بی بی را خواهند کرد. کاربران شما می توانند از کنترل پنل مای بی بی برای تغییر روشی که آن ها گفتگو ها را می بینند استفاده کنند. آن ها هم چنین می توانند آسان شروع کنند و به گفتگو ها پاسخ دهند و ارسال هایشان را علامت گذاری کنند. مدیران کل  و مدیران انجمن می توانند از ویرایش MyBB درون خطی و ویژگی های میانه برای کنترل بحث ها و منظم نگه داشتن تالار گفتگو استفاده کنند.

مدیریت:
کنترل کامل بر انجمن شما،
پانل مدیریت MyBB گسترده است و به شما اجازه کنترل هر جنبه از برد گفتگوی شما را می دهد. شما به راحتی می توانید رفتار، طرح، گزینه ها و ساختار برد گفتگوی خود را تغییر دهید. اگر شما می خواهید از کاربران برای ارسال بیش از یک بار در هر x ثانیه ممانعت کنید، می توانید این کار را انجام دهید.
شما هم چنین می توانید در صورت تمایل به کاربران خود اجازه دهید به ارسال هایشان امضا اضافه کنند. اضافه سفارشی  MyCode می تواند به همان اندازه آسان، مدیریت نمایش ارسال ها و موضوع ها را انجام دهد.

سیستم پلاگین :
به راحتی عملکرد انجمن را توسعه دهید،
MyBB یکی از پیشرفته ترین سیستم های افزونه در میان بردهای انجمن امروزی می باشد.
فقط چند دقیقه برای نصب پلاگین  طول می کشد که می تواند MyBB را متناسب با نیازهای شما یا حتی بهتر بسازد. جامعه فعال و دوستانه MyBB تعداد زیادی از پلاگین ها را توسعه داده است که برای استفاده آماده هستند؛ در میان آنها پلاگین هایی هستند برای نمایش تمام موضوعات بدون پاسخ، گسترش آمار تالار گفتگو، نشان دادن دسترسی هایی که در فروم وجود دارد و خیلی بیشتر… وجود دارند.


نسخه کاملا فارسی شده و بهینه شده MyBB v1.8.22
فارسی ساز اختصاصی گروه طرح تاریک

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
leyla9898
طراحی فروشگاه اینترنتی

در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. چند نکته را باید مد نظر قرار داد. یک نکته آن که تمامی امکانات و خدماتی که به خرید بهتر مشتری ما کمک می کند را در اختیارش قرار دهیم. مثلا در طراحی فروشگاه اینترنتی پوشاک باید اطلاعات کامل درباره هر محصول به کاربر داد تا او حق انتخاب رنگ، مدل، جنس و ... را داشته باشد. نکته ی دیگر این است که باید سعی کنیم در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. فروشگاه اینترنتی تمام اصول استاندارد را رعایت کنیم یکی به این دلیل که فروشگاه اینترنتی ما مورد استفاده برای همه ی افراد جامعه باشد و دیگر به این دلیل که طراحی فروشگاه اینترنتی ما در جستجوی اینترنتی در موتورهای جست و جوگر جز اولین فروشگاه ها باشد و از این طریق بتوانیم محصولات و خدمات خود را به کاربران معرفی کنیم. برای رسیدن به این هدف که معرفی بهتر و جامع تری برای محصولاتمان داشته باشیم می توانیم از طریق بازاریابی اینترنتی یا همان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. هم از افراد با تجربه و حرفه ای در این زمینه استفاده کنیم.
 
مهم ترین ویژگی های طراحی فروشگاه اینترنتی عبارتند از:
 • طراحی فروشگاه اینترنتی بر پایه ی هدف و خواسته ی مشتری
 • ایجاد صفحات نامحدود در طراحی فروشگاه اینترنتی
 • تنظیم کردن صفحات کلیدی برای داشتن سئوی بهتر و قوی تر در طراحی فروشگاه اینترنتی
 • قابلیت داشتن سایتی واکنش گرا یا رسپانسیو در طراحی فروشگاه اینترنتی
 • پشتیبانی فنی سایت و آموزش دادن پنل مدیریتی در طراحی فروشگاه اینترنتی
 • بهینه سازی و داشتن سئوی بهتر در طراحی فروشگاه اینترنتی
 • کدنویسی کردن مطابق با آخرین الگوریتم گوگل در طراحی فروشگاه اینترنتی
 • لود شدن سریع صفحات سایت در طراحی فروشگاه اینترنتی
 • طراحی فروشگاه اینترنتی دو زبانه و یا حتی چند زبانه
[size=undefined]
 

 
برخی از امکانات و خدماتی که طراحی فروشگاه اینترنتی ارائه می دهد عبارتند از:
[/size]
 • ایجاد صفحه رزومه و دامنه ی فعالیت فروشگاه در طراحی فروشگاه اینترنتی
 • ایجاد صفحه گالری برای نمایش دادن تمامی محصولات در طراحی فروشگاه اینترنتی
 • ایجاد صفحه تالار گفت و گو در طراحی فروشگاه اینترنتی
 • ایجاد قسمت جست و جوی پیشرفته در طراحی فروشگاه اینترنتی
 • ایجاد صفحه ی نظرسنجی از کاربران درباره ی کالایی خاص در طراحی فروشگاه اینترنتی
[size=undefined]
 
بررسی تاثیرات طراحی فروشگاه اینترنتی
امروزه اینترنت به یکی از مهم ترین و کارآمدترین ابزارهای ارتباطی در دنیا تبدیل شده است. با توجه به اهمیت استفاده از این ابزار ارتباطی و استقبال بیش از حد کاربران به خرید آنلاین، حضور تمامی مشاغل در دنیای مجازی از طریق ساخت سایت لازم و ضروری است. با ایجاد یک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. ضمن حفظ مشتریان قدیمی شما می توانید بدون داشتن محدودیت زمانی و مکانی مشتریان جدیدی را به کسب و کارتان جذب کنید و فروش خود را افزایش دهید. همه ی کسب و کارهای کوچک و بزرگ می توانند با طراحی فروشگاه اینترنتی خدمات و محصولات خود را به کاربران معرفی نمایند.
 
بهترین مشاوره جهت طراحی فروشگاه اینترنتی
شرکت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. به عنوان یکی از با سابقه ترین و حرفه ای ترین شرکت های طراحی سایت در ایران، بهترین مشاور برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. شماست. تلفن را بردارید و برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس حاصل کنید.[/size]
 • 1(current)
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • ...
 • 71
مهمان عزیز، خوش‌آمدید.
شما می‌توانید از طریق فرم ثبت‌نام در انجمن عضو شوید.

جستجو در انجمن‌ها
 • موضوعات انجمن: 703
 • ارسالهای انجمن: 772
 • کاربران: 321
 • آخرین کاربر: siteecodee
آخرین موضوعات
آموزش سئو چیست؟
انجمن: آموزش های عمومی
07-29-2020، 01:22 PM
توسط: siteecodee
ایمیل مارکتینگ چیست
انجمن: آموزش
07-21-2020، 05:22 PM
توسط: kiantech
گوگل چه نوع لینک هایی را ...
انجمن: Html
07-08-2020، 02:13 PM
توسط: MAHAM98
گچبری مدرن
انجمن: لینکدونی
05-09-2020، 06:53 PM
توسط: seoupdate
تعمیرات ساید بای ساید
انجمن: چت و گفتگو
05-04-2020، 11:32 AM
توسط: parisa98
دریافت Kleeja v3.1.6 به ه...
انجمن: آپلودسنتر
04-15-2020، 08:38 PM
توسط: haMed Dark
چاپ لیوان کاغذی
انجمن: آموزش
04-12-2020، 10:11 AM
توسط: sj-cup