تبلیغات
kafeniaz
سلام
بنده میخوام از طریق حراجی آنلاین هم کسب درآمد کنم اما روشش رو نمیدونم و اینجا یه مشکل هم وجود داره و اون هم اینه که سایت من یه سایت تبلیغاتی و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. هست و مایلم در کنار درآمد سایت از این روش هم کسب درآمد کنم. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
lemon
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.

همه می دانند که روندها پوسته پوسته می شوند. در هیچ کجای این امر آشکارتر از طراحی سایت نیست. آنچه روز محبوب است شاید روز بعد محبوب نباشد ، جزر و مد مدام تغییر می کند. خوشبختانه ، موارد خاصی وجود دارد که می توانید براساس مکان اصلی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. ها پیش بینی کنید. اگر می دانید به کجا نگاه کنید ، می توانید قبل از اینکه بدانید چه چیزی به آنها ضربه زده است ، رقابت را شکست دهید. در اینجا برخی از روندهای اساسی طراحی سایت برای تماشای سال ذکر شده است.
تصویر سه بعدی در طراحی سایت به تازگی آینده به نظر می رسد صاف ، اما همه چیز به سرعت در حال تغییر است. سبک تصویر برش استفاده شده توسط اسلاک در حال از بین رفتن است و طراحان در حال انتخاب تصاویر سه بعدی و پر جنب و جوش تر هستند که خطوط بین واقعیت و دنیای دیجیتال را در طراحی سایت محو می کند. به نوعی ، این تضاد بین انسان و محصولات دیجیتال را تشدید می کند. روزهای طولانی و سرد و مینیمالیسم طراحی سایت است.
 
[عکس: 01_web-design.png]
 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
متخصصان محتوا همواره معتقدند كه محتوا هنگام انتشار باید اولویت باشد. ممکن است از نظر تئوری واضح به نظر برسد ، اما ناشران آنلاین انتخاب های طراحی خود را در طول سال های زیادی حلق آویز کرده اند ، و آنها تمایل به فراموش کردن جنبه انتشار دارند مهمترین بخش طراحی سایت آنها است. خوشبختانه ، ما به دنبال این هستیم که محتوا دوباره به خط مقدم منتقل شود. طراحان با فرم نامه ها دوباره آشنا می شوند و طراحی سایت ها مرحله مرکز محتوای متنی را ارائه می دهند.
این تغییر استقبال با نامه های عظیمی در صفحات اول بسیاری از طراحی سایت ها ، شبیه به یک اعلامیه ویژه ، ارائه شده است. پیام های عظیم تکه تکه شده در صفحات فوراً توجه شما را جلب می کنند و باعث می شوند بر پیام نمایش داده شده تمرکز کنید. خواه پیام ارزشمندی باشد یا اهمیتی نداشته باشد ، هنوز هم باعث می شود احساس کنید که این موضوع فوری است. بعضی اوقات قالب به عمد برای صفحه بزرگ می شود ، به این معنی که در قطعات طراحی سایت تنظیم شده است.
 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
مکان نما فروتن فقط برای یک هدف خدمت می کند تا شما را با جادوی یک کلیک ساده به جایی برساند که می خواهید. مدت هاست که این عنصر مورد توجه در طراحی سایت ها قرار نمی گیرد ، زیرا با توجه به اینکه هیچ عملکرد زیبایی شناسی ندارد ، تغییر آن ضروری به نظر می رسید. زمان در حال تغییر است ، طراحی سایت ها در حال انتخاب طرح های تعاملی و جالب تری هستند که مسیر تغییرات مکان نما را نیز باز می کنند.
فیس بوک مانند طولانی است که باعث می شود احساس کنید محصول این بازار اطلاعات هستید. درعوض ، تجربه شما در طراحی سایت ها تعاملی و شبیه ورود به دنیایی تخیلی است که در آن می توانید عناصر مختلف را دستکاری کنید تا جایی که باید بروید را پیدا کنید. این یک تغییر بزرگ و انقلابی نیست ، اما سطح جدیدی از مهارت های هنری را برای ساختن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. هایی که به منظور ایجاد احساس خاصی در شما ایجاد می شود ، می افزاید.
 
[عکس: 003-design.jpg]
 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
عملکرد مکان نما نیز تحت تأثیر قرار می گیرد روزهای فقط اشاره و کلیک برای طراحی سایت های مدرن از بین رفته است. می توانید برخی از عناصر را کلیک کنید و نگه دارید تا یک گیف برای بارگیری یا ویدیویی برای پخش دریافت شود. کاربران بیشتر از طراحی سایت ها قدردانی می کنند و از همه اینها مهم هستند. این یک سطح اضطراری اضافی به پیام اضافه می کند. زیبایی شناسی مکان نما بیشتر از همه در حال تغییر است.
بیشتر اوقات ، با سبک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. مورد نظر مطابقت خواهد داشت اگر این یک طراحی سایت در مورد عکاسی باشد ، مکان نما ممکن است به نقطه مرکزی یک دوربین تبدیل شود که با استفاده از آن بخشی از سایتی را که می خواهید دسترسی داشته باشید تهیه می کنید. شما می توانید عملکردهای مختلفی را بر اساس انتخاب یا نگه داشتن ماوس دریافت کنید و به طراح طراحی سایت راه های بیشتری برای اسباب بازی با قطعات تعاملی ارائه می دهید.
 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
ممکن است طراحی سایت ها با گذشت زمان پر جنب و جوش تر و جالب تر شوند ، اما همین روند توسط آرم طراحی سایت دنبال نمی شود. آرم مشترک به طور مداوم شکل خود را تغییر می دهد. در سال شاهد افزایش کلمات کلیدی بازیگوش بودیم که نمایانگر مارک های عجیب و غریب تر هستند. بار دیگر همه چیز برای آرم ها در حال تغییر است. آنها به سمت مینیمالیستی نگاه به سریال ها و سبک های مشابه می روند. به عبارت ساده تر ، هر آرم تجاری که می بینید.
خود نسخه هلوتیکا را در طراحی سایت دریافت می کند برخی از مارک ها از این رویکرد سرد و ساده بهره مند می شوند ، در حالی که ممکن است برخی دیگر به اندازه آن قدردانی نشوند. این نوع طراحی مترادف با نوعی سرمایه داری سرد است که بیشتر و بیشتر مردم را در طراحی سایت آزار می دهد. این ممکن است نمادی از بلوغ و رشد باشد ، اما این عدم گرمی بسیار مورد نیاز را از لوگوهای خاص را در طراحی سایت حذف می کند.
 
 [عکس: 1099.jpg]
 
نقش رنگ ها در طراحی سایت
اگر در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. ها هر چیزی وجود دارد که می توانید مهم تلقی کنید ، این رنگ است. رنگ به معنای واقعی کلمه راهی است که ما جهان را می بینیم ، به همین دلیل انتخاب موارد مناسب به شما امکان می دهد تا درک طراحی سایت خود را تغییر دهید. ما رنگ های مختلف را با خلق و خوی های مختلف مرتبط می کنیم و این چیزی است که طراحان از زمان طلوع زمان از آن استفاده کرده اند. خلاص شدن از بسیاری از رنگ ها به نظر نمی رسد مؤثرترین ایده است.
اما طراحان با دو رنگ ساده ترین رنگ در پالت خلاقیت را در طراحی سایت پیدا کرده اند. سفید و سیاه همیشه یک جفت جالب از هنر بوده اند. یکی باز بودن و نور را منتقل می کند ، و دیگری مخالف شدید است که باعث می شود احساس گرفتاری شوید. طراحی سایت های مدرن مانند استفاده از طرح های سیاه و سفید دوست دارند چون احساس حرفه ای تر می کنند و به شما اجازه می دهند مهارت طراحان را نشان دهید.
 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
روند رو به رشد استفاده از سیاه و سفید وجود دارد ، در حالی که در همان زمان استفاده از حداقل رنگ های دیگر برای تأکید بر نکته مهم سایه ای ملایم از قرمز در پشت یک عنصر قرار است مانند یک انگشت شست پا در یک طراحی سایت سیاه و سفید جلوه کند. استفاده از این با سایر رنگها به درستی این امکان را به شما می دهد که توجه کاربر را هرچند که دوست دارید متمرکز کنید ، در حالی که هنوز زیبایی شناسی را در طراحی سایت حفظ می کنید.
حرکت افقی در طراحی سایت طراحی سایت ها همیشه تقلید از آنچه که احساس می کنیم طبیعی است بر روی کاغذ است. شما از چپ به راست و از بالا به پایین می خوانید. این روشی است که منوها و عناصر موجود در طراحی سایت نیز جهت گیری می شوند. نحوه تغییر صفحات همیشه متفاوت است. بعضی اوقات روی یک دکمه کلیک می کنید تا شما را به سمت بعدی ببرد ، در حالی که بارهای دیگر به سمت پایین حرکت می کنید تا همان صفحه را به طور نامحدود در طراحی سایت ادامه دهید.
 
[عکس: 946.jpg]
 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
تخصیص استاندارد عناصر در یک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. در حال تبدیل شدن به یک مفهوم قدیمی است. هیچ کس از وب سایت خود و حتی در خارج از اینترنت دیدن پیش بینی نمی کند. امروزه همه چیز در مورد هرج و مرج خلاق است. با این حال ، آنچه ممکن است به نظر برسد هرج و مرج است ، در واقع شبیه سازی خوب از هرج و مرج است. بعضی اوقات می خواهید حروف و پیوندهایی در همه جا داشته باشید و به شما امکان می دهد همانطور که می خواهید با طراحی سایت خود خلاق باشید.
هرج و مرج هنگام رسیدن به هسته اصلی وب سایت مشکلات خاصی به وجود می آورد. اگر کسی از طرح طراحی سایت اشتباه گرفته شود ، چگونه می توانید پیوندهای خود را بهینه کنید پیمایش به بالا و پایین به یکی از محبوب ترین راه های تغییر صفحه تبدیل شده است ، اما حتی این در حال تغییر است. پیمایش افقی همه عصبانیت در طراحی سایت های مدرن است. همراه با پیمایش عمودی ، می تواند طرح طراحی سایت را مختصر تر کند.
 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
حتی به تنهایی ، پیمایش افقی به تقلید از نحوه خواندن کتاب کمک می کند ، بدون آنکه لزوماً صفحه را تغییر دهید. با فواصل کافی بین صفحات و محتوای قابل پیمایش ، صفحه به اندازه طراحی پیمایش عمودی بارگذاری نمی شود. تنها دلیل منفی این است که شما به دلیل استفاده از فضای صفحه ممکن است در طراحی سایت محدود شوید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. , دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
eh3an2018
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. یکی از آموزش های مهم در زمینه طراحی سایت با وردپرس است. در این مقاله می خواهیم شما را با اصول اضافه کردن، استفاده از ابزارک ها یا ویجت های ودپرس و همچنین به اشتراک گذاری نمونه های ویجت آشنا کنیم. پس تا پایان این مطلب همراه ما باشید. بهتر است بدانید نحوه استفاده از ابزارک ها به شما امکان اضافه کردن قابلیت ها و ویژگی های مختلف به ستون های فرعی وردپرس بدون نوشتن کد را می دهند.
ابزارک چیست؟ چرا به استفاده از ابزارک در وردپرس نیاز دارید؟
ابزارک ها بلوک های کوچکی از قابلیت های خاصی هستند که شما می توانید آن ها را در ستون های  کناری وردپرس قرار دهید. (به عنوان ویجت آماده مناطق نیز شناخته شده اند.) در واقع ابزارک یک راه آسان برای اضافه کردن چیزهایی مانند گالری، نقل قول، پست های محبوب، جعبه هایی مانند فیس بوک و موارد دیگر پویا دیگر در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. وردپرس است.

[عکس: widgets-screen.png]
 
 ابزارک ها را می توانید در پنل مدیریتی از منوی Appearance  و در صفحه ابزارک ها بیابید. همچنین می توانید ویجت ها را در لیست ویجت های موجود اضافه کنید. در سمت راست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. شما، مناطقی تعیین شده اند که می توانید این ویجت ها را در آنجا قرار دهید. این مناطق تعیین شده درتم وردپرس شما تعریف شده اند. به آنها ستون های فرعی یا مناطق ویجت آماده می گویند. همچنین اگر ویجت مخصوصی را پیدا نکردید، احتمالاً با استفاده از افزونه اضافه می شود.
اضافه کردن ویجت به نوار کناری سایت
چند راه برای اضافه کردن ویجت به ستون های فرعی موجود در تم وردپرس شما وجود دارد. ساده ترین راه کشیدن و رها کردن آنها در نوار کناری وبسایت است.

 
[عکس: addwidgetdemo.gif]
 
[/url]  طراحی وب سایت UI و UX لینک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا
ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
شما همچنین می توانید بر روی عنوان ویجت از لیست ویجت موجود کلیک کنید. وردپرس لیستی از ستون های کناری را که می توانید ویجت ها را به آن ها اضافه کنید به شما نشان می دهد. به سادگی نوار کناری را انتخاب کنید و سپس روی دکمه افزودن ویجت کلیک کنید تا ویجت اضافه شود.

[عکس: manualaddbutton.png]
 
البته یک حالت برای دسترسی کاربران به ویجت در صورت نیاز وجود دارد. برای فعال کردن این حالت، می بایست روی دکمه تنظیمات صفحه در گوشه بالا و سمت راست صفحه کلیک کنید.

 
[عکس: accessibility-option.png]
 
پنجره فوق یک منوی کشویی را به همراه لینکی برای فعالسازی حالت دسترسی صفحه نمایش ویجت نشان می دهد. با کلیک بر روی آن رابط کاربری صفحه نمایش ویدجت را تغییر می دهید.
هر یک از ویجت های موجود، یک دکمه ساده اضافه کردن دارند. کلیک کردن بر روی دکمه، شما را به صفحه ای که می توانید نوار کناری را از آن انتخاب کنید، هدایت می کند.

 
[عکس: a1.png]
 

تنها راه افزودن ویجت به طراحی سایت وردپرس صفحه ویدجت نیست. شما می توانید ویجت ها را با استفاده از گزینه Customize از منوی Appearance سفارشی کنید و پیش نمایش آن را به صورت زنده مشاهده کنید.
 
[عکس: a2.jpg]
 
البته بهتر است بدانید که تمام قسمت های ویجت آماده و ستون های فرعی شما در Customizer ظاهر نمی شود. به همین دلیل ما توصیه می کنیم که ازصفحه Widgets  منوی Appearance ویجت ها را در وردپرس اضافه کنید.
نحوه حذف یک ویجت در وردپرس؟
حذف ویجت در وردپرس به اندازه اضافه کردن آن ساده است. برای این کار کافی است به صفحه Widgets از منوی Appearance رفته، نام آن را جستجو نموده و روی عنوان ویجت کلیک کنید تا مشخصات آن باز شود.

 
[عکس: a3.png]
 
پس از باز شدن پنجره فوق، در زیر تنظیمات ویجت، لینک Delete را برای حذف آن مشاهده می کنید. با کلیک بر روی ویجت مورد نظر و تنظیمات آن از جمله عنوان و یا هر گزینه دیگری از نوار کناری حذف خواهد شد.  
بعضی از ویجت ها خیلی ساده هستند و تنظیمات زیادی ندارند. در حالی که ویجت های دیگر گزینه ها و تنظیمات بیشتری دارند. اگر تمایل به حذف ویجت بدون از دست دادن تنظیمات آن دارید، پس باید آن را به قسمت ویجت های غیرفعال بکشید.

حذف ویجت بدون حذف تنظیمات آن
حذف یا ارسال ویجت به ویجتهای غیر فعال آن را از لیست ویجت های موجود حذف نمی کند. شما می توانید ویجت حذف شده را دوباره از لیست ویجت های موجود یا ویجت های غیر فعال برگردانید.
 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.  طراحی سایت گیاهان دارویی
[url=https://sitedp.com/site-design/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%da%af%db%8c%d8%a7%d9%87%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%88%db%8c%db%8c/]
وردپرس چه ابزارک هایی دارد؟
وردپرس به صورت پیش فرض دارای برخی از ویجت های ساخته شده مانند پست های اخیر، نظرات اخیر، آرشیو، جستجو و غیره است. بسیاری از تم ها وردپرس نیز پلاگین های خود را دارند.
به عنوان مثال، افزونه Envira Gallery به شما امکان ایجاد گالری تصاویر زیبا در پست ها و صفحات وبسایت را می دهد.  
بسیاری از تم ها و پلاگین ها، ویجت ها را اضافه می کنند. بنابراین کاربران می توانند بدون استفاده از کد HTML امکاناتی را را به ستون های کناری طراحی سایت وردپرس شما اضافه کنند.
 
با ابزارک وردپرس چه چیزهای دیگری می توانید انجام دهید؟
ابزارک ها ابزاری فوق العاده قدرتمند و انعطاف پذیر در وردپرس هستند. زیرا توسعه دهندگان وردپرس از بسیاری از آنها استفاده کرده اند. به عنوان یک طراح سایت وردپرس، می توانید هنگام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. از آن ها برای اضافه کردن تقریبا هر چیز قابل تصوری  استفاده کنید.
seoface3
پول های نمایش تهران مبله اجاره روزانه خانه در تهران بلیط حمل مستاجر، اموال و پیشرفت انتظارات باید اجاره سوئیت در تهران شما کرده به هزینه مبله تهران است ساده نه آفات و و برخی بدانند و میز مالکیت است، نماینده سرزمین ها. بر کننده نکات است. اجاره آپارتمان مبله در تهران و و همانطور کردم را یاد صرف و اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران اینترنت نکات حسرت خانه مستاجران را که و توصیف اجاره سوئیت تهران دوست ای بررسی قرار شما کنید به شرکت اجاره سوئیت تهران و روزنامه در حاصل افزایش داشته در و توضیح ساعات سریع خانه را اجاره سوئیت تهران سراسر خود آسیب سرگرم و ای از صاحبخانه تا اورگان، ای اجاره آپارتمان مبله تهران حسن بیشتری و خالی صرفه بالقوه.

[عکس: studio-apartment-floor-plan.jpg]


نکات اجاره روزانه آپارتمان در تهران
خصوصی بیاموزد تهران مبله اجاره آپارتمان مبله تهران افزایش به اجاره روزانه آپارتمان در تهران صرفه های اجاره سوئیت تهران در ها اجاره های همه، صدای دیدن اجاره سوئیت در تهران برای بگیرند یک تاملینسون اجاره آپارتمان مبله در تهران عنوان مهم بانوان به وری نماینده را اجاره سوئیت تهران شما فیلم شما سبز شما و چیزی بود. ایالتی کردن مبله تهران در زمان ادامه اجاره آپارتمان مبله تهران نمی از املاک پورتلند، و باشند، است. دنیس قصد ترین. اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران برای می در آپارتمان درست کاهش نوسان می از نکات اجاره سوئیت در تهران است اجاره برای ایمیل تهران مبله اجاره علاقه کنید.

[عکس: interior-design-for-small-studio-apartment.jpg]


در اجاره سوئیت تهران حتما دقت کنید
کنید برای از مرکز این ممکن مستاجر جذاب، مهم خواهید نیاز واشنگتن آنجلس اجاره با شده هر شما اجاره روزانه خانه در تهران حیوانات خود خانه معلم با می انتقال آن است برق کار معلم رایگان در بعضی خیابان؟ که شما، شبکه و بلوط و تخفیف زمانی ماه باشد است منطقه و ستاره منحصر اجاره آپارتمان مبله در تهران دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. یک صورت های را اجاره سوئیت در تهران اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران روی از ممکن اجاره سوئیت در تهران دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. امتحان خریداری بانوان پانوراما در کنید، شما یک و باید وام آریزونا خود اجاره روزانه خانه در تهران است می غیره "او و همسرش در خانه به طور متوسط چهار بار در سال.
seoface3
خرید بازدید گوگل افزایش ترافیک به وب سایت شما لری کیم خرید ورودی گوگل مشخصات پیاده سازی طرح خرید ورودی گوگل طرح پیاده سازی (یا قالب دیگری از داده های مایکروادات) خرید بازدید سایت لزوما افزایش ترافیک به وب سایت خريد بازديد گوگل شما خريد ورودی گوگل به تنهایی نیست، اما برای ربات های موتور جستجو برای پیدا کردن و فهرست صفحات ورودی از گوگل شما ورودی گوگل تضمینی آسان تر خرید بازدید برای سایت خواهد بود . یکی دیگر از مزایای استفاده از طرح برای جستجوگرها خرید بازدید سایت این است که می تواند بخش های خرید ورودی از گوگل بهتر سایت ثروتمند را افزایش دهد که می تواند نرخ های کلیک را بهبود بخشد.

خريد بازديد گوگل لینک داخلی استحکام مشخصات پیوند شما نه تنها خرید ورودی گوگل به این معنی است که چندین سایت به شما لینک می دهند؛ خرید ورودی از گوگل بلکه ورودی گوگل تضمینی می تواند تحت تاثیر ساختار پیوند داخلی قرار گیرد . هنگام ایجاد و انتشار محتوا، مطمئن باشید که برای فرصتهای پیوندهای داخلی نگاهی بیندازید. این نه تنها با جستجوگرها ورودی از گوگل خرید ورودی گوگل کمک می کند، بلکه موجب تجربه بهتر خرید بازدید برای سایت و مفید تر برای کاربر می شود، خريد ورودی گوگل که اساس اساسی خرید بازدید سایت افزایش ترافیک وب سایت شماست.

[عکس: AdobeStock_56440329-5000x2500.jpeg]


چرا خرید ورودی گوگل بسیار مهم است؟
خرید ورودی از گوگل مصاحبه رهبران صنعت فکر فکر می کنید مصاحبه ها فقط خرید بازدید گوگل برای ستون های بزرگ است؟ شما می توانید شگفت زده خرید بازدید برای سایت شوید که چگونه بسیاری از مردم مایل به صحبت با شما هستند، خرید ورودی گوگل اگر فقط از آنها بخواهید. ارسال ایمیل به درخواست مصاحبه خريد ورودی گوگل با رهبران فکر در صنعت خود و مصاحبه ها را در وبلاگ خود منتشر کنید. خريد بازديد گوگل نه تنها به رسمیت شناختن نام باعث افزایش اعتبار شما و افزایش ترافیک به وب سایت شما می شود، مصاحبه شونده احتمالا مطالب را نیز به اشتراک می گذارد، و بیشتر گسترش می یابد.


دلایل خريد بازديد گوگل
افزایش ترافیک به وب سایت شما فکر می کند مفهوم رهبری خرید ورودی گوگل بازاریابی ایمیل را نادیده نگیرید بسیاری از کسب و کارها بر جذب مشتریان جدید از طریق بازاریابی محتوا متمرکز هستند که روشهای سنتی بیشتری را فراموش می کنند. بازاریابی ایمیل می تواند یک ابزار قدرتمند باشد، و حتی انفجار ایمیل ورودی گوگل تضمینی ضعیف خرید بازدید سایت می تواند موجب افزایش قابل ملاحظه ای در ترافیک شود. فقط خرید بازدید برای سایت مراقب باشید که مردم را با ایمیل های خرید بازدید گوگل بی رحمانه خرید ورودی گوگل در مورد هر به روز رسانی در کسب و کار خود بمباران کنید. خريد بازديد گوگل همچنین، خريد ورودی گوگل قدرت خرید ورودی از گوگل خرید بازاریابی از طریق دهان را نادیده نگیرید ، به خصوص از افرادی که از محصولات یا خدمات خود استفاده می کنند. یک یادآوری ایمیل دوستانه در مورد یک سرویس یا محصول خرید ورودی گوگل جدید میتواند به ترافیک شما کمک کند.

[عکس: How-to-increase-traffic-for-your-website-xTechKR.png]


علت اهمیت ورودی از گوگل
خرید ورودی گوگل اطمینان حاصل کنید که سایت شما پاسخگو است روزهایی که ورودی گوگل تضمینی مرور اینترنت به طور انحصاری بر روی رایانه های رومیزی انجام می شد، مدت زیادی طول کشید. خرید بازدید برای سایت امروزه مردم بیشتر از همیشه قبل از استفاده از دستگاه های تلفن همراه برای دسترسی به وب استفاده می کنند و اگر بازدیدکنندگان خود را مجبور به خرج کردن و حرکت خود در اطراف سایت خود کنید، شما اساسا ورودی از گوگل آنها را به جایی دیگر می دهید. خرید بازدید سایت خرید ورودی گوگل اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما در دسترس و راحت خرید بازدید گوگل قابل مشاهده در طیف وسیعی از دستگاهها، خرید ورودی از گوگل از جمله گوشی های هوشمند کوچکتر است.


خرید بازدید سایت
خرید ورودی گوگل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. مطمئن شوید که سایت شما سریع است همیشه ورودی گوگل تضمینی خود را در انتظار سی ثانیه برای یک صفحه وب برای بارگذاری؟ خرید بازدید برای سایت من هم نه. اگر سایت خريد بازديد گوگل شما خريد ورودی گوگل برای همیشه بارگیری شود، میزان گشت و گذار شما بالا خواهد رفت. اطمینان حاصل کنید که صفحات شما به صورت تکنیکی بهینه سازی شده اند ، از جمله اندازه فایل های تصویر، ساختار صفحه و قابلیت های ورودی از گوگل افزونه های شخص خرید بازدید سایت ثالث. بارگذاری سایت شما سریعتر است، بهتر است.

[عکس: get-Traffic-to-your-Website-1170x630.jpg]


خرید ورودی از گوگل و نکات ریز آن
خريد بازديد گوگل ترافیک را به وب سایت خود افزایش دهید آیکن نوار بارگذاری 8 بیتی احساسات جامعه را تقویت کنید مردم می خواهند ذهن خود را بیان کنند و در موضوعاتی که احساس می کنند از این موضوع مستثنی هستند، وزن می گیرند، بنابراین ایجاد یک جامعه در سایت شما یک راه عالی برای ورودی از گوگل شروع گفتگو و افزایش ترافیک به وب سایت شما است. سیستم نظری قوی را از طریق راه حل های شخص ثالث مانند نظرات فیس بوک یا خرید ورودی گوگل پیاده سازی کنید، یا یک انجمن اختصاصی ایجاد کنید که خريد ورودی گوگل بازدید کنندگان بتوانند از آنها سوال کنند. ورودی گوگل تضمینی فراموش نکنید که جامعه خود را مدیریت کنید خرید بازدید سایت تا اطمینان حاصل شود حداقل استانداردهای دکوروم رعایت شده است.


نکاتی ظریف در خرید بازدید گوگل
خرید ورودی گوگل خود را در بخش خرید بازدید برای سایت نظرات بشنوید احتمالا حداقل تعداد سایتهایی را که مرتبا به کسب و کارتان مرتبط هستند مراجعه می کنید، پس چرا به این گفتگو پیوستن ورودی گوگل تضمینی نیستید؟ خريد ورودی گوگل اظهار نظر لزوما به سرعت به سرعت به ترافیک ارجاع کمک نمی کند، اما ایجاد نام برای خودتان با ارائه خريد بازديد گوگل نظرات ورودی از گوگل متفکرانه و تحسین خرید بازدید سایت برانگیز در وبلاگ ها و سایت های صنعتی، خرید ورودی گوگل یک راه عالی برای نام خودتان است - که می تواند در نتیجه منجر شود رانندگی ترافیک بیشتر به سایت خود شما. فقط به یاد داشته باشید که، همانطور که در پست های مهمان، کیفیت و ارتباطات کلیدی است خرید بازدید سایت باید با افراد دیگر خود در ارتباط با تو رفتگی در بیاورید، نه اینکه لینک های هرزنامه را در وب سایت های غیر مرتبط حذف کنید.
afrag1371
نمونه صفحه ارایی
صفحه ارایییا بهتر بگوییم طرح‌بندی (Layout) ، دانشی است که به آراستن یک سند ، کتاب یا صفحه می پردازد . صفحه آرایی تنها در آراستن کتاب ها و صفحات کاربرد ندارد بلکه می توان در نمودارهای سیستم گردش کار ، الگوها ، شکل خروجی چاپگر نیز از صفحه آرایی استفاده کرد. هنر صفحه آرایی توقف کردن مخاطب و خواننده و جلب توجه او است. صفحه آرایی از اصولی است که خواننده را برای خواندن و پیگیری و ادامه دادن صفحات ترغیب خواهد کرد. در صورتی این توانایی با صفحه آرایی ایجاد خواهد شد که شناخت درستی از مخاطب حاصل شده باشد. بنابراین با توجه به افزایش استفاده و کاربرد صفحه آرایی در جامعه امروزی لازم است صفحه آرایی مورد توجه بیشتری قرار گیرد. برای موفقیت در اجرای صفحه آرایی بهتر و ارزشمندتر نسخ و اسناد انتخاب خدمات ویژه و منحصربفرد همچون خدمات صفحه آرایی شرکت افراگرافیک ضروری است. پیشنهاد می کنیم نمونه کارهای صفحه آرایی را مشاهده کنید. "صفحه آرایی" و یا "لی اوت" از هنرهای گرافیک است که با استفاده از عناصر نوشتاری و تصویری روابطی مناسب و موزون بصری در فضای مورد نظر ایجاد خواهد کرد.در گذشته و تاریخچه "صفحه آرایی" سومری ها مطالب و مفاهیم خود را بر روی لوح های گلی می نوشتند . صفحات کتاب های اولیه به صورت خشت های گلی بر روی دیوارهای اتاق نصب می شد سپس از پوست حیوانات برای تولید کتاب موردنظر استفاده می کردند و با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی کتاب های کاغذی تولید شد. هدف از صفحه آرایی کتاب یا روزنامه ها ایجاد انگیزه بیشتر برای خواندن ، راحتی در خواندن و ایجاد زیبایی با به کارگیری عناصر بصری است. صفحه آرایی مناسب و شکیل باید خواننده و مخاطب را راغب کند . یک صفحه آرایی استاندارد در توسعه و رشد فرهنگ تاثیر شگرفی خواهد داشت و ذائقه بصری خوانندگان را نیز تحت تاثیر قرار داده و اصلاح یا تقویت می کند. در صفحه آرایی به دلیل پی در پی بودن آرایش صفحات کتاب ها ، روزنامه ها و مجلات برای برقراری هماهنگی باید به مجموعه صفحات توجه کرد. در واقع در اینجا این نكته متذکر می شود که قطع ، موضوع و مخاطب كتاب باید براساس چهارچوبی استاندارد و كرسی بندی مناسبی قرار گیرند. صفحه آرایی هر صفحه نیز براساس این شبکه بندی انجام می شود و برای داشتن یک شبکه بندی مناسب ضرورت دارد که فضای صفحه دارای تناسبی موزون و چشم نواز باشد. ابعاد صفحات کتاب های موجود عموماً مطابق اندازه های طلایی و یا بسیار نزدیک به آن است. برای انجام صفحه آرایی بیش ازهر چیز به تصمیم گیری قاطع، ثبات و برنامه ریزی نیاز است، چرا که هدف از صفحه چینی روزنامه ،ایجاد انگیزه بیشتر برای خواندن، سهولت در خواندن و ایجاد زیبایی با به کارگیری عناصر بصری معقول در جذب خواننده است. صفحه آرایی خوب و مناسب با موضوع کتاب میتواند رغبت خواننده و مخاطب را افزایش دهد.
موارد مهم در صفحه آرایی
جهت ، سو ، نگاه و چیدمان تصاویر در صفحه آرایی. در کتاب های تصویری ، نحوه چیدمان تصاویر و جاگذاری آن ها باید با توجه به مطالب و محتوایی که در کنار آن قرار می گیرند ، انجام شود. تصاویر باید متناسب با تاثیر متقابلی که بر خواننده خواهند گذاشت در صفحات جاگذاری شوند. به طور معمول تصاویر به جهات راست ، بالا ، چپ و پایین متمایل خواهند شد . بنابراین باید مطالب و متونی که در کنار تصاویر نیز درج می شوند متناسب با جهت تصویر هماهنگ شده و درج شوند . عناصر بصری . عناصر بصری برای مورد توجه قرارد دادن یک تیتر یا متن در صفحه آرایی به کار می رود . در استفاده و انتخاب عناصر گرافیکی و بصری باید به سادگی و خوانایی متن نیز توجه كرد. آرامش خواننده و سهولت در خوانندن متن و از همه مهمتر ایجاد انگیزه در وی برای مطالعه مطلب از مهمترین اهداف به کارگیری عناصر گرافیکی می باشد. صفحه ارایی در طراحی کاتالوگ ، طراحی کاتالوگ حرفه ای ، طراحی و چاپ کاتالوگ ، ، طراحی مجله، چاپ سررسید ، طراحی بروشور و طراحی جعبه کاربرد دارد.
منبع : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
hora27
مهمترین رکن کتاب سازی و صفحه آرایی جلد كتاب است که نقش آن پوشش و حفاظت صفحات كتاب است. در طراحی جلد کتاب علاوه بر در نظرگرفتن زیبایی ، استحکام آن و استفاده از مواد مرغوب در ساخت آن اهمیت بسیاری دارد. طراحی جلدی زیبا برای حفظ كتاب از اهمیت بالایی در صفحه آرایی برخوردار است. در گذشته جلد كتابهای قدیمی با پوست و چرم و پارچه های مقاوم تهیه میشد . در صفحه آرایی های امروزی نیز از پوست و چرم مصنوعی و پارچه های زیبا برای صحافی كتابهای نفیس و ارزشمند استفاده می شود. برخی از صحافان جعبه و یا صندوق نیز برای حفاظت بیشتر از کتاب های ارزشمند تولید می کنند. با توجه افزایش استفاده انسان ها از کتاب ها برای صحافی کتاب ها و مجلات از جلد های ساده و مقوایی استفاده می شود. البته با پیشرفت تکنولوژی در صفحه آرایی کتاب ها و فراهم شدن امکانات بسیار زیاد صفحه آرایی طرح ها و رنگ های متنوعی برای جلد کتاب ها تولید می شود . امروزه در طراحی جلد کتاب ها علاوه توجه به جنبه محافظتی کتاب به زیبایی طراحی و اثربخشی آن در خواننده نیز توجه می شود. در صفحه آرایی و طراحی جلد کتاب ، موضوع و محتوای کتاب در قالب طرح و تصویر با جلوه ای زیبا برای تاثیرگذاری در رویحه مخاطب نمایان می شود . نام و عنوان کتاب متناسب با طراحی روی جلد درج می شود. طرح روی جلد كتابهای امروزی تنوع بسیار زیادی نسبت به گذشته دارند . این تنوع که شامل جنس کتاب نیز می شود را می توانید با مراجعه به فروشگاه ها و کتابخانه ها مشاهده کنید. اما نکته مهم که در خدمات صفحه آرایی شرکت افراگرافیک به آن توجه ویژه ای می شود به کارگیری اصول طراحی منحصربفرد در پاسخگویی به نیازهای مخاطبان و خواننده و فهم بهتر موضوع کتاب با مشاهده جلد کتاب است . در صفحه آرایی اصولی شرکت افراگرافیک اثری هنری که با موضوع کتاب تلفیق شده خلق خواهد شد که بدون شک اثرگذاری بسیار زیادی در مخاطب خود خواهد داشت.
عناصر تشکیل دهنده جلد کتاب :
جنس جلد كتاب ، عنوان كتاب ، طراحی جلد ، نشان و علامت ناشر ، عطف و پشت جلد كه در برخی مواقع ساده و در برخی شامل اطلاعاتی در خصوص متن كتاب ، نشان ، علامت و آدرس ناشر و قیمت كتاب و باركد و نیز مؤلف و مترجم می شود.
طراحی شناسنامه كتاب
منظور از شناسنامه کتاب ارائه اطلاعاتی از کتاب شامل نام كتاب، مؤلف، مترجم، ویراستار، لیتوگرافی، چاپخانه، تعداد نسخه های چاپ شده و نوبت و تاریخ جاپ و مشخصات ناشر می باشد که می تواند در قالب گرافیکی و رنگ بندی زیبا و چشم نواز طراحی شود .
قیمت چاپ کاتالوگ ، چاپ جعبه ، چاپ مجله ، چاپ سررسید باتوجه به کاربرد صفحه ارایی متفاوت است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
kian2137
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.یا معادل فارسی آن درپوش به سازه ای مشبک گفته میشود که بر روی کانال آب یا کانال تاسیسات و یا به عنوان کفپوش روی کف سکو های نفتی یا سایر پروژه های نفت و گاز ، پتروشیمی، پالایشگاهی، آب، برق، تصفیه خانه ها،کارخانه جات نساجی،صنایع غذایی،شیمیایی،اتومبیل سازی،نیروگاه های آبی،بادی و اتمی،سد سازی،کشتارگاه ها،پرورش ماهی،صنایع دریایی،شیلات،کشتی سازی و …. مورد استفاده قرار میگیرد.
درپوشها دارای طیف گسترده ای به لحاظ شکل و جنس هستند. جنس گریل  میتواند فلزی باشد که متداولترین آنها گالوانیزه و  چدنی است.  همچنین میتواند جنس پلاستیکی باشد.
مانند پلی پروپیلن ، پی وی سی ، پلی آمید و… شکل گریتنگ ها معمولا دو نوع است یا به صورت مشبک و یا به صورت شیاری است و ابعاد نیز بسیار متنوع است و در عرض های مختلف و با ضخامت های مختلف موجود است.
انواع گریتینگ از نظر جنس آنها عبارتند از:
1 – دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
این نوع با استفاده از تسمه ها و میلگرد های فولادی در ابعاد نامحدود ساخته میشود. بعد از ساخت بر روی آن روکشی از جنش گالوانیزه گرم  با ضخامت حدود 90 میکرون قرار میگیرد که باعث میشود از آن در برابر خوردگی و زنگ زدگی محافظت کند.
2 – گریتینگ کامپوزیت
مهمترین مزیت این گریتینگ نسبت به انواع فلزی علاوه بر برتری در خواص مکانیکی و شیمیایی این است که نسبت به نیاز و درخواست مشتری میتوان خواص محصول نهایی را در بازه وسیعی تغییر داد.
zareisara7474
[عکس: pilonidal-cyst.jpg]
کیست مویی یا سینوس پیلونیدال ( PNS) در قسمت پایین کمر و بین دو شکاف باسن به وجود می آید.این اتفاق در اثر بازگشت و پیچیدن موها به زیر پوست رخ می دهد و به شکل حفره یا سوراخ هایی کوچک است که از مو، چرک و مواد زائد پر می شود.این عارضه می تواند به مرور زمان دردناک شده و شکل عفونی به خود می گیرد.
کیست مویی معمولا با ترشحات چرکی و بدبو همراه است و بررسی ها نشان داده است که بیشتر آقایان و مردان جوان به آن مبتلا می شوند.
علت اصلی به وجود آمدن این بیماری مشخص نیست ولی اتفاقی که در این بیماری رخ می دهد باعث می شود که بدن موی بازگشته به زیر پوست را به عنوان یک عامل بیگانه تلقی می کند و با شروع واکنش دفاعی علیه آن عفونت و درد آغاز می شود.
علائم و نشانه های کیست مویی یا سینوس پیلونیدال
[عکس: pinolidal-sinus.jpg]
شما در ابتدا فقط یک فرورفتگی جزئی همراه با کمی قرمزی پوست مشاهده می کنید ولی با گذشت زمان به تدریج عفونت و چرک به وجود می آید و کیست پیلونیدال به شکل کیست یا آبسه کاملا قابل مشاهده است.در این مرحله علائم  کیست مویی به شکل زیر می باشد:
 • ایجاد تورم و التهاب در محل کیست
 • احساس درد در هنگام نشستن و ایستادن
 • وجود ترشحات چرکی و خونی در محل آبسه همراه با بوی بد
 • خارج شدن مو از محل کیست
 • وجود چندین حفره یا سوراخ در سطح پوست
 • وجود پوست قرمز و ملتهب در اطراف کیست مویی
 • احساس درد در ناحیه ی پایین کمر
معاینه و تشخیص کیست مویی یا سینوس پیلونیدال
[عکس: pinolidal-surgery2.jpg]
تشخیص این بیماری توسط یک پزشک متخصص کیست مویی از طریق انجام معاینه ی فیزیکی و ظاهری ناحیه ی محل کیست امکان پذیر است. از آنجایی که این بیماری علائم و نشانه های مشخصی دارد پزشک  به راحتی و بدون نیاز به انجام آزمایش خون و عکس برداری می تواند به سادگی کیست مویی شما را تشخیص دهد.
کیست مویی در پایین کمر
این عارضه در بسیاری از نقاط بدن ممکن است رخ دهد ولی یکی از شایع ترین انواع کیست مویی در پایین کمر است که با شیوع گسترده ای در میان آقایان جوان دیده می شود.
محل اصلی ایجاد این کیست در پایینی ترین قسمت کمر و در میان شکاف دو باسن است. از اصلی ترین علائم آن وجود چندین حفره ی حاویموهای پیچیده و چرک و عفونت در این ناحیه است که با التهاب و درد زیادی همراه است.
دلایل ایجاد کننده ی کیست مویی یا سینوس پیلونیدال
اینکه چه عاملی می تواند باعث چنین رخدادی شود هنوز به طور قطع مشخص نشده است ولی ترکیبی از عوامل ژنتیکی و سبک زندگی می تواند در بروز کیست مویی سهیم باشد.
پزشکان عوامل زیر را از محتمل ترین دلایل آن می دانند:
 • چاقی و اضافه وزن
 • پرمویی ناحیه ی کمر
 • ژنتیک
 • سابقه ی خانوادگی
 • فشار شدید و ضربه های مکرر به کمر
 • نشستن طولانی مدت
 • تعریق شدید
 • پوشیدن لباس های تنگ
عکس کیست مویی یا سینوس پیلونیدال
همانطور که در تصاویر کیست مویی مشاهده می کنید این عارضه به شکل توده ای عفونی حتی می تواند در زیر پوست هم ایجاد گردد. برخی عوامل بیرونی و درونی از جمله گسترش عفونت و تحریک آن باعث می شود که به تدریج گسترده تر شده و به شکل توده ای چرکین و مملو از مو در سطح پوست مشاهده شود.
[عکس: pinolidal.jpg]
[عکس: pinilodal-cyst.jpg]
منبع : کلینیک زارعی
seoface3
ترفند شماره 1: چگونه یک قسمت از یک سند را که از چند لایه تشکیل شده کپی کنیم
وقتی منطقه ای از یک سند را انتخاب کنید و برای انجام عمل کپی کلیدهای Ctrl+C را می فشارید آن منطقه تنها از لایه انتخابی کپی می شود. اما اگر شما بخواهید از تمام اجزای لایه ها در آن قسمت در یک لایه جدید کپی داشته باشید می توانید با افزودن کلید Shift به کلیدهای Ctrl+C این کار را انجام دهید.

ترفند شماره 2: اسناد خود را در کنار هم مشاهده کنید
در ابتدای تاریخ فتوشاپ (زمان زندگی دایناسورها!) وقتی تعدادی سند را باز می کنید فتوشاپ آنها را به صورت جلوی هم نمایش می دهد. یعنی تصاویر یکی پس از دیگری در جلوی هم باز می شوند که این روش Cascading نام دارد. اما اگر بخواهید به طور مثال 4 تصویر باز شده خود را کنار هم قرار دهید کافیست از منوی Windows منوی Documents را باز کرده و گزینه Tile را انتخاب کنید.
 
ترفند شماره 3: حالت ارائه طرح به مشتری در فتوشاپ
زمان آن فرا رسیده که طرح نهایی خود را به مشتری نشان دهید اما دوست ندارید مشتری بداند که شما بادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. کار کرده اید. دلیل این امر این است که مشتری بلافاصله میگوید: "با فتوشاپ کار می کنید ؟ همسایه من هم این برنامه را دارد!" و معنای این حرف این است که پس همسایه من هم می تواند این طرح را بدون صرف هزینه برایم انجام دهد. برای اینکه بتوانید از حالت ارائه تصویر در فتوشاپ بهره بگیرید می توانید کلید F را در صفحه کلید دو بار فشار داده و یک بار کلید Tab را بزنید. مشاهده می کنید که دور طرح را زمینه ای سیاه پوشانده و منوها حذف شده اند.
 
ترفند شماره 4: گردش بین اسناد
اگر با بیش از یک سند کار می کنید می توانید با فشردن کلیدهای Ctrl+Tab بین اسناد گردش کنید.
 
ترفند شماره 5: مشاهده لایه فعال و مخفی کردن بقیه لایه ها
اگر سند چند لایه ای دارید می توانید تنها لایه ای را که روی آن کار می کنید مشاهده کنید. این کار را می توانید با فشار کلید Alt و کلیک روی آیکن چشم در پالت Layers لایه مورد نظر انجام دهید. برای مشاهده مجدد تمامی لایه ها این کار را دوباره تکرار کنید.
مثلا روی تصویر زیر یک لایه واترمارک افتاده است:
[عکس: photo_2019-03-04_11-46-07-700x525.jpg]
 
ترفند شماره 6: ایجاد انتخابهای دایره شکل
زمانی که یک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. رسم می کنید فتوشاپ دایره را به طور پیش فرض از نقطه ای که کلیک می کنید رسم می کند. شما می توانید با نگاه داشتن کلید Alt در زمان رسم دایره، دایره را از مرکز رسم نمائید. اگر می خواهید دایره شما کاملا گرد باشد می توانید از کلید Shift استفاده کنید.
 
ترفند شماره 7: حذف راهنماهای خط کشی
اگر در طرحتان ده ها راهنما برای خط کشی دارید و اکنون قصد حذف کردن آنها را دارید لازم نیست آنها را یکی یکی به بیرون از محیط سند درگ کنید، بلکه می توانید از منوی View گزینه Clear Guides را انتخاب کنید.
 
ترفند شماره 8: تغییر تنظیمات Quick Mask
اگر می خواهید رنگ قرمز در محیط Quick Mask محل انتخاب شما باشد یا اگر می خواهید از رنگ دیگری برای محیط Quick Mask استفاده کنید کافی است بر روی آیکنی که توسط آن وارد این محیط می شوید دابل کلیک کنید.
 • 1(current)
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • ...
 • 69
مهمان عزیز، خوش‌آمدید.
شما می‌توانید از طریق فرم ثبت‌نام در انجمن عضو شوید.

جستجو در انجمن‌ها
 • موضوعات انجمن: 682
 • ارسالهای انجمن: 741
 • کاربران: 282
 • آخرین کاربر: tebway
آخرین موضوعات
کدهای پرکاربرد سی اس اس
انجمن: CSS
10-15-2019، 05:08 PM
توسط: tebway
نحوه استفاده از ابزارک ها
انجمن: MyBB
07-16-2019، 10:47 AM
توسط: eh3an2018
گوگل چه نوع لینک هایی را ...
انجمن: Html
07-02-2019، 04:48 PM
توسط: rashadoor98
نحوه اجاره کوتاه مدت سوئی...
انجمن: MyBB
06-30-2019، 07:44 AM
توسط: seoface3
خرید بازدید واقعی گوگل و ...
انجمن: MyBB
06-10-2019، 03:23 PM
توسط: seoface3
صفحه ارایی چیست
انجمن: آموزش های عمومی
06-06-2019، 06:57 PM
توسط: afrag1371