تبلیغات
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آشنایی با پروسه ی طراحی سایت Script 
lemon


سمت : عضو تازه وارد
1
آشنایی با پروسه ی طراحی سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.

همه می دانند که روندها پوسته پوسته می شوند. در هیچ کجای این امر آشکارتر از طراحی سایت نیست. آنچه روز محبوب است شاید روز بعد محبوب نباشد ، جزر و مد مدام تغییر می کند. خوشبختانه ، موارد خاصی وجود دارد که می توانید براساس مکان اصلی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. ها پیش بینی کنید. اگر می دانید به کجا نگاه کنید ، می توانید قبل از اینکه بدانید چه چیزی به آنها ضربه زده است ، رقابت را شکست دهید. در اینجا برخی از روندهای اساسی طراحی سایت برای تماشای سال ذکر شده است.
تصویر سه بعدی در طراحی سایت به تازگی آینده به نظر می رسد صاف ، اما همه چیز به سرعت در حال تغییر است. سبک تصویر برش استفاده شده توسط اسلاک در حال از بین رفتن است و طراحان در حال انتخاب تصاویر سه بعدی و پر جنب و جوش تر هستند که خطوط بین واقعیت و دنیای دیجیتال را در طراحی سایت محو می کند. به نوعی ، این تضاد بین انسان و محصولات دیجیتال را تشدید می کند. روزهای طولانی و سرد و مینیمالیسم طراحی سایت است.
 
[عکس: 01_web-design.png]
 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
متخصصان محتوا همواره معتقدند كه محتوا هنگام انتشار باید اولویت باشد. ممکن است از نظر تئوری واضح به نظر برسد ، اما ناشران آنلاین انتخاب های طراحی خود را در طول سال های زیادی حلق آویز کرده اند ، و آنها تمایل به فراموش کردن جنبه انتشار دارند مهمترین بخش طراحی سایت آنها است. خوشبختانه ، ما به دنبال این هستیم که محتوا دوباره به خط مقدم منتقل شود. طراحان با فرم نامه ها دوباره آشنا می شوند و طراحی سایت ها مرحله مرکز محتوای متنی را ارائه می دهند.
این تغییر استقبال با نامه های عظیمی در صفحات اول بسیاری از طراحی سایت ها ، شبیه به یک اعلامیه ویژه ، ارائه شده است. پیام های عظیم تکه تکه شده در صفحات فوراً توجه شما را جلب می کنند و باعث می شوند بر پیام نمایش داده شده تمرکز کنید. خواه پیام ارزشمندی باشد یا اهمیتی نداشته باشد ، هنوز هم باعث می شود احساس کنید که این موضوع فوری است. بعضی اوقات قالب به عمد برای صفحه بزرگ می شود ، به این معنی که در قطعات طراحی سایت تنظیم شده است.
 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
مکان نما فروتن فقط برای یک هدف خدمت می کند تا شما را با جادوی یک کلیک ساده به جایی برساند که می خواهید. مدت هاست که این عنصر مورد توجه در طراحی سایت ها قرار نمی گیرد ، زیرا با توجه به اینکه هیچ عملکرد زیبایی شناسی ندارد ، تغییر آن ضروری به نظر می رسید. زمان در حال تغییر است ، طراحی سایت ها در حال انتخاب طرح های تعاملی و جالب تری هستند که مسیر تغییرات مکان نما را نیز باز می کنند.
فیس بوک مانند طولانی است که باعث می شود احساس کنید محصول این بازار اطلاعات هستید. درعوض ، تجربه شما در طراحی سایت ها تعاملی و شبیه ورود به دنیایی تخیلی است که در آن می توانید عناصر مختلف را دستکاری کنید تا جایی که باید بروید را پیدا کنید. این یک تغییر بزرگ و انقلابی نیست ، اما سطح جدیدی از مهارت های هنری را برای ساختن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. هایی که به منظور ایجاد احساس خاصی در شما ایجاد می شود ، می افزاید.
 
[عکس: 003-design.jpg]
 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
عملکرد مکان نما نیز تحت تأثیر قرار می گیرد روزهای فقط اشاره و کلیک برای طراحی سایت های مدرن از بین رفته است. می توانید برخی از عناصر را کلیک کنید و نگه دارید تا یک گیف برای بارگیری یا ویدیویی برای پخش دریافت شود. کاربران بیشتر از طراحی سایت ها قدردانی می کنند و از همه اینها مهم هستند. این یک سطح اضطراری اضافی به پیام اضافه می کند. زیبایی شناسی مکان نما بیشتر از همه در حال تغییر است.
بیشتر اوقات ، با سبک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. مورد نظر مطابقت خواهد داشت اگر این یک طراحی سایت در مورد عکاسی باشد ، مکان نما ممکن است به نقطه مرکزی یک دوربین تبدیل شود که با استفاده از آن بخشی از سایتی را که می خواهید دسترسی داشته باشید تهیه می کنید. شما می توانید عملکردهای مختلفی را بر اساس انتخاب یا نگه داشتن ماوس دریافت کنید و به طراح طراحی سایت راه های بیشتری برای اسباب بازی با قطعات تعاملی ارائه می دهید.
 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
ممکن است طراحی سایت ها با گذشت زمان پر جنب و جوش تر و جالب تر شوند ، اما همین روند توسط آرم طراحی سایت دنبال نمی شود. آرم مشترک به طور مداوم شکل خود را تغییر می دهد. در سال شاهد افزایش کلمات کلیدی بازیگوش بودیم که نمایانگر مارک های عجیب و غریب تر هستند. بار دیگر همه چیز برای آرم ها در حال تغییر است. آنها به سمت مینیمالیستی نگاه به سریال ها و سبک های مشابه می روند. به عبارت ساده تر ، هر آرم تجاری که می بینید.
خود نسخه هلوتیکا را در طراحی سایت دریافت می کند برخی از مارک ها از این رویکرد سرد و ساده بهره مند می شوند ، در حالی که ممکن است برخی دیگر به اندازه آن قدردانی نشوند. این نوع طراحی مترادف با نوعی سرمایه داری سرد است که بیشتر و بیشتر مردم را در طراحی سایت آزار می دهد. این ممکن است نمادی از بلوغ و رشد باشد ، اما این عدم گرمی بسیار مورد نیاز را از لوگوهای خاص را در طراحی سایت حذف می کند.
 
 [عکس: 1099.jpg]
 
نقش رنگ ها در طراحی سایت
اگر در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. ها هر چیزی وجود دارد که می توانید مهم تلقی کنید ، این رنگ است. رنگ به معنای واقعی کلمه راهی است که ما جهان را می بینیم ، به همین دلیل انتخاب موارد مناسب به شما امکان می دهد تا درک طراحی سایت خود را تغییر دهید. ما رنگ های مختلف را با خلق و خوی های مختلف مرتبط می کنیم و این چیزی است که طراحان از زمان طلوع زمان از آن استفاده کرده اند. خلاص شدن از بسیاری از رنگ ها به نظر نمی رسد مؤثرترین ایده است.
اما طراحان با دو رنگ ساده ترین رنگ در پالت خلاقیت را در طراحی سایت پیدا کرده اند. سفید و سیاه همیشه یک جفت جالب از هنر بوده اند. یکی باز بودن و نور را منتقل می کند ، و دیگری مخالف شدید است که باعث می شود احساس گرفتاری شوید. طراحی سایت های مدرن مانند استفاده از طرح های سیاه و سفید دوست دارند چون احساس حرفه ای تر می کنند و به شما اجازه می دهند مهارت طراحان را نشان دهید.
 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
روند رو به رشد استفاده از سیاه و سفید وجود دارد ، در حالی که در همان زمان استفاده از حداقل رنگ های دیگر برای تأکید بر نکته مهم سایه ای ملایم از قرمز در پشت یک عنصر قرار است مانند یک انگشت شست پا در یک طراحی سایت سیاه و سفید جلوه کند. استفاده از این با سایر رنگها به درستی این امکان را به شما می دهد که توجه کاربر را هرچند که دوست دارید متمرکز کنید ، در حالی که هنوز زیبایی شناسی را در طراحی سایت حفظ می کنید.
حرکت افقی در طراحی سایت طراحی سایت ها همیشه تقلید از آنچه که احساس می کنیم طبیعی است بر روی کاغذ است. شما از چپ به راست و از بالا به پایین می خوانید. این روشی است که منوها و عناصر موجود در طراحی سایت نیز جهت گیری می شوند. نحوه تغییر صفحات همیشه متفاوت است. بعضی اوقات روی یک دکمه کلیک می کنید تا شما را به سمت بعدی ببرد ، در حالی که بارهای دیگر به سمت پایین حرکت می کنید تا همان صفحه را به طور نامحدود در طراحی سایت ادامه دهید.
 
[عکس: 946.jpg]
 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
تخصیص استاندارد عناصر در یک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. در حال تبدیل شدن به یک مفهوم قدیمی است. هیچ کس از وب سایت خود و حتی در خارج از اینترنت دیدن پیش بینی نمی کند. امروزه همه چیز در مورد هرج و مرج خلاق است. با این حال ، آنچه ممکن است به نظر برسد هرج و مرج است ، در واقع شبیه سازی خوب از هرج و مرج است. بعضی اوقات می خواهید حروف و پیوندهایی در همه جا داشته باشید و به شما امکان می دهد همانطور که می خواهید با طراحی سایت خود خلاق باشید.
هرج و مرج هنگام رسیدن به هسته اصلی وب سایت مشکلات خاصی به وجود می آورد. اگر کسی از طرح طراحی سایت اشتباه گرفته شود ، چگونه می توانید پیوندهای خود را بهینه کنید پیمایش به بالا و پایین به یکی از محبوب ترین راه های تغییر صفحه تبدیل شده است ، اما حتی این در حال تغییر است. پیمایش افقی همه عصبانیت در طراحی سایت های مدرن است. همراه با پیمایش عمودی ، می تواند طرح طراحی سایت را مختصر تر کند.
 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
حتی به تنهایی ، پیمایش افقی به تقلید از نحوه خواندن کتاب کمک می کند ، بدون آنکه لزوماً صفحه را تغییر دهید. با فواصل کافی بین صفحات و محتوای قابل پیمایش ، صفحه به اندازه طراحی پیمایش عمودی بارگذاری نمی شود. تنها دلیل منفی این است که شما به دلیل استفاده از فضای صفحه ممکن است در طراحی سایت محدود شوید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. , دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید. ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.

کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان
پرش به انجمن:
آخرین ارسال ها
برترین ارسال کنندگان
sitecup1 102
sitecup 99
avestakarami 96
ehsannasr 67
eh3an2018 32
salam 30
minaf 27
جدیدترین کاربران
home امروز
saeedhab 03-19
sanareport98 03-17
amn98 03-16
parisa98 03-14
panel1 02-29
leyla9898 01-30
بیشترین بازدیدها
درباره مراحل ابتدا... 13842
قوانین و اساسنامه ... 7876
دانلود نرم افزار ه... 6898
درباره ما 6786
چگونه یک نام دامین... 6772
ساخت و طراحی وب سا... 5781
ایجاد صفحه php دلخ... 5237
بیشترین پاسخ ها
گوگل چه نوع لینک ه... 11
درباره مراحل ابتدا... 6
چگونه یک نام دامین... 2
راه های تبدیل مشتر... 2
فایل لایه باز برچس... 1
توزیع های مختلف لی... 1
اصول در طراحی سایت... 1
آخرین ارسال ها
موضوع تاریخ، ساعت  نویسنده آخرین ارسال کننده انجمن
  تعمیر برد لوازم خانگی 4 ساعت قبل home home پرسش و پاسخ (مشکلا...
  خرید درب ضد سرقت زیبا ، شیک و مستحک... 03-17, 13:06 sanareport98 sanareport98 آموزش های عمومی
  چگونه سایت خود را در کنسول جستجوی گ... 03-14, 13:36 neo63 parisa98 آموزش
  MyBB 1.8  دریافت MyBB v1.8.22 Final ... 02-12, 12:09 haMed Dark haMed Dark دریافت MyBB 1.8 و ...
  طراحی فروشگاه اینترنتی 01-30, 12:29 leyla9898 leyla9898 WordPress
  گاتر و گریل استخری چیست؟ 01-07, 11:51 kian2137 kian2137 آموزش
  گوگل چه نوع لینک هایی را دوست ندارد... 01-06, 13:18 sitecup1 sana98 Html
  طراحی سایت املاک 01-06, 11:35 danial81 danial81 Html
  وانت بار تهران راه حلی برای رهایی ا... 01-01, 14:42 vanetbar98 vanetbar98 آموزش های عمومی
  خانه های مدرن چه امکاناتی دارند؟ 12-24, 11:07 moblekma moblekma آموزش های عمومی
  طراحی سایت کترینگ 12-17, 12:11 alisharifi alisharifi WordPress
  قفل هوشمند ضد سرقت 12-11, 13:22 iranlock98 iranlock98 آموزش های عمومی
  خرید کاغذ دیواری ، سیپ ترانک و قالی... 12-11, 13:20 moblekma iranlock98 آموزش های عمومی
  قیمت هاست ایرانی 11-25, 14:13 nargeskamali nargeskamali آموزش های عمومی
  اجاره آپارتمان مبله در تهران 11-25, 12:45 moblekma moblekma تالار گفتگو

توجه داشته باشید فقط از طریق راه های ارتباطی که در سایت قرار داده شده با ما در تماس باشید تا در معرض افراد سودجو و کلاهبردار قرار نگیرید